برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بادام پوست کاغذی درجه یک – شرکت درینام

بادام پوست کاغذی درجه یک درمجموعه بازرگانی خشکبار درینام – ما در مجموعه درینام بادام پوست کاغذی درجه یک را به صورت عمده و فله و با قیمت دسته اول و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار میدهیم، برای خرید بادام محب، بادام پوست کاغذی با کارشناسان حرفه ایی ما در ارتباط باشید.بادام پوست کاغذی بین مردم از محبوبیت بیشتری نسبت به انواع بادام های دیگر برخوردار است. زیرا پوسته ی چوبی آن نازک است و استحکام پوسته اصلی‌اش را ندارد از این رو با فشار کمی به سادگی می شکند و دانه‌اش به راحتی جدا می شود. بادام پوست کاغذی به صورت شور بوداده و خام عرضه میشود.


این نوع بادام به دلیل قیمت مناسب نیز بین متقاضیان طرفداران زیادی دارد. بادام پوست کاغذی به دلیل وجود پوسته بر روی مغز خود کیفیت و تازگی خود را حفظ کرده و پوسته ی آن مانع رسیدن گردو خاک و آلودگی به مغز آن می شود هم چنین ماندگاری طولانی تری نسبت به سایر مغز ها دارد 

برای خرید و فروش بادام پوست کاغذی درجه یک  از شرکت بازرگانی خشکبار درینام با ما تماس بگیرید.


بادام کاغذی به بادام سفید یا نجف أبادی نیز معروف است. به طور کلی گیاه بادام با نام علمی prunus amygdalus بومی مناطق آسیای مرکزی و کشور ایران است. بزرگترین تولید کننده ی این محصول در جهان، کشور ایران و آمریکا می باشد. کشور ما در جایگاه چهارم تولید کنندگان بادام قرار دارد.(میزان تولید بادام به شدت متاثر از نوع آب و هوا است.)


بادام منبع ارزشمندی جهت دریافت پروتئین، کلسیم، منیزیم، آهن، پتاسیم و ویتامین E است، یکی از بهترین انواع این گونه به دلیل کیفیت بالای محصول و قیمت مناسب آن، بادام پوست کاغذی می باشد که علاوه بر صادرات آن به خارج از کشور، در بازار داخلی نیز پرطرفدار است.


ویژگی ظاهری درخت بادام
شکوفه های درخت بادام کاغذی همانند شکوفه های گیلاس به رنگ سفید تا صورتی کم رنگ است، برگ های درخت به فرم نیزه ای، بلند، باریک و کمی مواج بوده و میوه های بادام کاغذی دارای کرک و به رنگ سبز می باشند؛ به دلیل کم بودن درصد دوقلویی غالبا درون میوه، تنها ۱ دانه یا مغز به وجود می آید ( پرشد ۲ دانه در داخل میوه خیلی کم اتفاق می افتد). طول درخت بادام غالبا به ۶ الی ۸ متر می رسد، اما در شرایط کاشت دیم، رشد آن کمتر می باشد و به این ارتفاع نمی رسد.


ما در مجموعه درینام بادام پوست کاغذی درجه یک را به صورت عمده و فله و با قیمت دسته اول و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار میدهیم، برای خرید بادام محب، بادام پوست کاغذی با کارشناسان حرفه ایی ما در ارتباط باشید.


برای خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید.
نام: مهندس فرحانی
شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.