برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش بهترین بادام زمینی باربیکیو

بادام زمینی باربیکیو از جمله پرطرفدار ترین انواع محصولات خوراکی موجود در بازار است که به صورت های مختلفی به فروش می رسد. این بادام زمینی ها جدا از آن که دارای طعم و مزه ی فوق العاده عالی می باشند، از خواص زیادی هم برخوردار هستند به همین دلیل توانسته اند نظر بسیاری از افراد را با سلیقه های گوناگون نسبت به خود جلب نمایند.

فروش بهترین بادام زمینی باربیکیو

مشخصات انواع بادام زمینی باربیکیو

مشخصات انواع بادام زمینی باربیکیو ما در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در مورد مشخصات کلی انواع بادام زمینی باربیکیو با طعم های مختلف در اختیارتان قرار دهیم؛ به امید آن که مفید و موثر واقع گردد پس لطفا تا انتهای کلام ما را همراهی نمایید.

از جمله پرفروش ترین انواع این محصولات می توان دو نمونه ی زیر را ذکر کرد:

  1. بادام زمینی فلفلی
  2. بادام زمینی سرکه ای

هر دوی این موارد با روکشی از باربیکیو تولید شده اند و از لحاظ شکل هندسی با یکدیگر یکسان هستند اما چون نوع چاشنی آنان با هم متفاوت است، به همین دلیل به دو رنگ کرمی و قرمز موجود هستند.

بادام زمینی های روکش دار باربیکیو به صورت بیضی شکل هستند که اغلب فاقد پوسته ی قرمز اولیه می باشند و به صورت پاک شده تولید می شوند.

این محصولات، فاقد افزودنی های غیر مجاز می باشند به همین علت هیچ گونه آسیبی را برای سلامتی فرد مصرف کننده در بر ندارند.

برای تولید آن ها، ابتدا با استفاده از حرارت بالا، بادام زمینی ها را بو داده می نمایند سپس اقدام به طعم دار کردن آن ها می کنند؛ در نتیجه می توان گفت که از ساختار فیزیکی ترد و شکننده ای برخوردار هستند.

بسته بندی مواد فوق الذکر با استفاده از آخرین تجهیزات و ماشین آلات صورت گرفته است و دارای تمامی برچسب های لازم اعم از تاریخ تولید، انقضا، نام تولید کننده، نماد سیب سلامت، سری ساخت و شیوه ی نگهداری می باشد.

بوی مطبوع باربیکیو به کار رفته در آن به قدری اشتهاآور است که نظر هر شخصی را به خود جلب می نماید.

در آخر، قیمت بادام زمینی طعم دار باربیکیو، با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه به حساب می آید.

مرکز عرضه بادام زمینی باربیکیو

مرکز عرضه بادام زمینی باربیکیو مرکز عرضه بادام زمینی باربیکیو در این سایت با داشتن سال ها سابقه ی درخشان در زمینه ی فروش این محصول توانسته است اعتماد همراهان و مشتریان گرامی خود را به خوبی جلب نماید.

چنانچه قصد خرید این ماده ی خوراکی خوش طعم و بی نظیر به صورت مستقیم را داشتید، می توانید به فروشگاه های آنلاین ما مراجعه و از آن ها دیدن فرمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.