برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش خلال پسته قزوین – شرکت بازرگانی درینام

فروش خلال پسته قزوین – شرکت بازرگانی درینام – تولید کننده خلال پسته سبز قزوین با کیفیت و قیمت مناسب می باشد .درینام آماده همکاری با کارخانه جات و کارگاه های شیرینی پزی می باشد .

 

 

خلال پسته قزوین

 

فروش خلال پسته قزوین - شرکت بازرگانی درینام

 

خلال پسته یکی از پر استفاده ترین و پر فروش ترین فرآورده پسته در ایران است .مردم ما از دیر باز از این محصول در آماذه سازی غذاهای روزانه و همچنین تزیبن غذا استفاده می کردند و در حال حاضر نیز استفاده می کنند .

 

چرا خلال پسته سبز قزوین

 

اگر تولید کننده هابخواهند برای تولید خلال پسته از پسته های گران قیمت کرمان و خراسان استفاده کتتد قیمت فروش خلال برای مصرف کننده خلال پسته خیلی گران در می آید .پسته قزوین از لحاظ کیفیت فرق زیادی با پسته های کرمان و… نمی کند ولی به دلیل رنگ سبز خاص آن بسیار مناسب تولید خلال پسته .پودر پسته و پرک پسته می باشد.

همچنین قیمت آن هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه است .

 

فروش خلال پسته قزوین

 

فروش خلال پسته قزوین - شرکت بازرگانی درینام

 

شرکت درینام یکی از بزرگ ترین مراکز پخش خلال .پرک .مغز .دندانه وپودر پسته قزوین می باشد .این شرکت در تامین محصولات خود هیچ گونه محدودیتی ندارد .امکان خرید حضوری و بازدید از کارخانه حهت خرید تناژ بالا وجود دارد .درینام کیفیت و مرغوبیت را سر لوحه کار خود قرار داده است و مشتری مداری را سبب پیشرفتش می داند.

جهت دریافت اطلاعات لازم برای خرید خلال پسته و اطلاع از قیمت روز آن با کارشناسان فروش داخلی درینام ارتباط برقرار نمایید .

 

چه نوع پسته ای مناسب خلال کردن است ؟

با توجه به اینکه یکی از عمده نشانه ها و دلایل تازگی و مرغوبیت خلال پسته رنگ سبز خلال می باشد عمدتا از پسته سبز جهت تهیه خلال استفاده می شود . همچنین پسته سبز , عموما در تولید انواع سوهان و شیرینی های سنتی کاربرد فراوان دارد

نکات زیادی در انتخاب خلال درجه یک باید مورد توجه قرار گرفته شود و مخصوصا در موارد صادراتی این محصول که قیمت نیز بسیار مهم است باید حتی نسبت به تولید آن و استاندارد های خلال پسته آگاهی کامل داشت.

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.