برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش دستگاه کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

فروش دستگاه کره گیری – شرکت بازرگانی درینام – تولبد کننده دستگاه کره گیری بدنه استیل با بهترین موتور موجود در بازار می باشد .

 

فروش دستگاه کره گیری

 

فروش دستگاه کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

دستگاه کره گیری ، یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد است که با کیفیت بالا میتواند بهترین خدمات را به مشتریان بدهد . دستگاه کره بادام زمینی  می توانید با استفاده از چیز هایی مختلف مثل بادام زمینی، پسته، فندق و …کره تولید  کرد که علاوه بر مقوی بودن و درآمد زا بودن یک چیز لازم برای برای کافی شاپ ها و بوفه های مدارس و هر جایی که برای درست کردن میان وعده به دنبال یک محصول جدید می گردند الزامی باشد.

توانایی میکس با مزه و طعم دارهای مختلف مثل کاکائو، شیره انگور و … را دارد به خاطره مقوی بودن بیشتر کره ها، استفاده از دستگاه کره بادام زمینی بسیار مهم و به صرفه است. این دستگاه تولید انواع کره ها مثل کره بادام زمینی، کره کنجد، کره بادام شیرین، کره فندق و…. را می تواند انجام دهد که با روشن کردن دستگاه و اضافه کردن انواع مغزیجات در داخل دستگاه شروع به کار می کند و سپس انواع کره تولید می کند.

 

 

شرکت بازرگانی درینام چند سالی گام در عرصه فروش دستگاه کره گیری بادام زمینی نموده و به لطف خدا بسیار موفق و موجب در آمد زایی بسیاری از هموطنان  گرامی شده است .

دستگاه گیری درینام دارای دوسال گارانتی با بدنه استیل و موتور اصل ژاپن تولید شده است .

 

مزایای استفاده از دسنگاه کره گیری

دستگاه کره بادام زمینی  بدون لرد و تفاله است. پس میتوانیم بگوییم محصول تولیدی از این دستگاه سود خیلی زیادی دارد بنابراین خدمات شرکت ما نادیده برای راضی کردن شماست و تا فرصت دارید با خرید این محصول به درآمد عالی داشته باشید.

کره بدست آمده از دستگاه را می تواند برای تمام سنین درست کنید و بفروش برسانید و به دلیل کم چرب بودن و پر از پروتئین هست این کره برای افراد ورزشکار و بدنسازی بسیار مناسب هست از دیگر مصرف کنندگان دستگاه کره گیر ما، مشتریان رستوران هایی که غذاهای عربی و لبنانی درست می کنند و مدارس می‌توانند با طعم دار کردن کره‌ها با کاکائو و … آن را بفروشند.

دستگاه کره بادام زمینی، دستگاهی ساده و نیاز به آموزش و تخصصی نیاز ندارد و همچنین مناسب فروشگاها ، منازل ، لبنیاتی ، عطاری و سایر کسب و کار می باشد.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.