برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام درختی ارگانیک

بادام درختی ارگانیک یک ماده غذایی بسیار مفید است که در صنایع مختلف می توان از آن استفاده کرد. فروش انواع بادام درختی در بازار به صورت عمده انجام می گیرد. در فروش عمده قیمت تمام شده این کالا تا میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند که این امر منجر به صرفه جویی در مخارج و هزینه های افراد خواهد شد.

فروش عمده بادام درختی ارگانیک

آشنایی با انواع بادام درختی

آشنایی با انواع بادام درختی بادام درختی منبع غنی شده از چربی های غیر اشباع می باشد و یک نوع خوراکی بسیار مفید و مغذی محسوب می شود. از این محصول ارزشمند و مقوی برای تولید محصولات صنعتی مختلفی هم چون اسانس بادام و انواع کرم های آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. بادام درختی مدل های مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • بادام پوست کاغذی: این محصول پوسته بسیار نازکی دارد و به همین دلیل به آن بادام پوست کاغذی گفته می شود. پوسته این محصول با کمی فشار از مغز آن جدا می شود و مصرف آن برای افراد بسیار راحت تر از دیگر مدل های آن می باشد.
  • بادام مامایی: این نوع بادام در مقابله با آفات مقاومت بسیار زیادی را از خود نشان می دهد و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. این محصول به دلیل داشتن مواد مغذی اغلب برای تولید صابون و مواد آرایشی استفاده می شود.
  • بادام سنگی: این محصول در مقایسه با بادام های دیگر پوسته سخت و محکمی دارد و به دو صورت تفت داده شده و خام مورد استفاده و مصرف قرار می گیرد.
  • بادام ربیع: این نوع بادام از لحاظ ویژگی های ظاهری بسیار شبیه به بادام مامایی است و در برابر آفت مقاومت بسیار زیادی را از خود نشان می دهد.
  • بادام منقا: این محصول از دیگر مدل های بادام می باشد و طعم بسیار شیرینی دارد. این مدل بادام رنگ قهوه ای روشنی دارد.
  • بادام سفید: این محصول دارای مغز سفید رنگی است و ارزش غذایی بسیار زیادی دارد و برای تزئین کیک از آن استفاده می شود.

قیمت عمده بادام درختی ارگانیک

قیمت عمده بادام درختی ارگانیک قیمت روز بادام درختی با کیفیت و درجه یک به شاخص های مختلف اقتصادی وابسته است که از مهمترین آنها می توان به ارگانیک بودن این محصول ارزشمند و مفید اشاره کرد. نمونه های ارگانیک این محصول از قیمت متفاوت تری در مقایسه با مدل های دیگر برخوردار هستند.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت عمده فروشی بادام درختی با کیفیت و ارگانیک به این سایت مراجعه کنید و محصول مد نظر و مورد احتیاج خود را با اطمینان خاطر بیشتر و هزینه مناسب تر تهیه نمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.