برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام درختی و بادام زمینی در تهران

فروش عمده بادام – یکی از مهمترین مصارف آجیل و خشکبار بادام درختی و بادام زمینی می باشد.شرکت درینام تولید کننده و توزیع کننده انواع بادام درختی و بادام زمینی می باشد.

فروش فله بادام درختی

دورینام - بادام مامایی
ایران با توجه به اقلیم مناسب آب و هوایی که دارد یکی از بهترین تولید کنندگان بادام درختی در جهان به حساب می‌آید. استان هایی که در آنها بادام درختی به صورت ویژه و عمده تولید می شود عبادتند از: فارس، چهارمحال بختیاری، قزوین،کرمان، اصفهان، آذربایجان های شرقی و غربی میباشند، البته نکته قابل توجه این است که بادام درختی در استان‌ها و شهرستان‌های دیگر هم در حال تولید است.

*ما در مجموعه بزرگ درینام، بادام درختی را به صورت گسترده تولید و در بازارهای داخلی و خارجی توزیع  می کنیم*

محصولات بادام با پوست شرکت درینام عبارتند از:

محصولات مغز بادام شرکت درینام شامل:

نکته: بادام محب، بادام پوست کاغذی و بادام منقا همگی از خانواده پوست کاغذی می باشند. و به دلیل این که پوست آنها بسیار نرم و شکننده است آن را بادام پوست کاغذی می نامند و معمولاً مغز بادام پوست کاغذی به صورت جداگانه به فروش نمی رسد.

برای خرید انواع مختلف بادام درختی به صورت فله و عمده و همچنین برای تهیه مغز بادام درختی به صورت عمده و فله می توانید با واحد فروش شرکت درینام تماس بگیرید. ما علاوه بر فروش و توزیع بادام می‌توانیم مشاوره‌های تخصصی به شما در خصوص تولید و صادرات بادام نیز بدهیم.

برای خرید عمده بادام درختی و بادام زمینی با شرکت درینام تماس بگیرید، ما علاوه بر فروش مستقیم و بدون واسطه، میتوانیم جهت صادارت همراه شما باشیم. مشاوره و فروش (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹)

دورینام مرکز بادام ایران

فروش عمده و فله بادام زمینی

بادام زمینی دورینام

نژاد و اصالت بادام زمینی معتلق به کشور ایران تعلق ندارد، اما با توجه به آب و هوای مناسب شمال کشور و استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، بادام زمینی به صورت گسترده در این استان‌ها و استان‌های مجاور در حال کشت و تولید می باشد. بادام زمینی به صورت گسترده شهرستان های پارس آباد، مغان و آستانه اشرفیه در حال تولید است.

نکته: صادرکنندگان و بازرگانان محترم باید به این نکته مهم توجه داشته باشند که صادرات بادام زمینی به صورت خام به سراسر جهان ممنوعیت دارد، چرا که کشورهایی خریدارآن را به عنوان بذر جهت کاشت استفاده می کنند، و این یعنی انتقال سرمایه ملی به کشورهای خریدار به همین دلیل صادرات بادام زمینی به صورت خام به کشورهای دیگر ممنوع است.

ما در شرکت درینام آماده همکاری با سایر خریداران هستیم. علاوه بر تیم قدرتمند فروش و توزیع، مشاوره بازرگانی را جهت راهنمایی بازرگانان و صادر کنندگان در شرکت درینام فعال نموده ایم. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر فروش و صادرات بادام ‌زمینی می‌توانید با مشاوران شرکت درینام در ارتباط باشید.

محصولات بادام زمینی ماه عبارتند از:

بررسی قیمت انواع مغز بادام زمینی ریز

 • بادام زمینی کپسولی
 • بادام زمینی خام
 • بادام زمینی غلاف دار
 • بادام زمینی بدون غلاف
 • بادام زمینی آجیلی
 • بادام زمینی شور
 • بادام زمینی در ۹ طعم مختلف
 • کره بادام زمینی
 • خلال بادام زمینی
 • پرک بادام زمینی
 • محصولات و فرآورده های مشابه

برای خرید و سفارش با شرکت ‌درینام تماس بگیرید

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

بادام درختی و بادام زمینی یکی از مهم ترین نیازهای تکمیل آجیل می باشند، بادام زمینی و بادام درختی را به صورت یکدست را بدون واسطه به دست خریداران می رسانیم. قیمت ما قیمت تامین کننده است، چرا که (تولید کننده) انواع مختلف بادام درختی و بادام زمینی هستیم.

خرید اینترنتی عمده بادام درختی و بادام زمینی

امروزه با توجه به وجود دغدغه های روزانه خرید و تامین درخنی و بادام زمینی برای عمده فروشان و بازرگانان امری بسیار ساده است، چرا که ما در مجموعه درینام پاسخگوی سوالات و دغدغه ها شما مشتریان هستیم و همچنین بهترین راهکارها را برای صادرات و توزیع بادام را در اختیار شما قرار می دهیم.

*برای خرید انواع بادام درختی و بادام زمینی با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹*

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.