برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه

دورینام - بازار بادام ایران

فروش عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه – دورینام تامین کننده بادام زمینی تازه آستانه اشرفیه است. شرکت دورینام بادام زمینی تازه استان گیلان و آذربایجان (دشت مغان و پارس آباد) را به صورت عمده و بدون واسطه به دست خریداران گرامی می رساند.

بادام زمینی دورینام

بادام زمینی تازه آستانه اشرفیه

یکی از معروف ترین انواع بادام زمینی تولید شده در کشور بادام زمینی غلاف دار می باشد، بادام زمینی غلاف دارد، با نام های بادام زمینی کپسولی و بادام زمینی قلقلی نیز شناخته می شود. برای خرید بادام زمینی آستانه اشرفیه، بدون واسطه و دست اول و با قیمت مناسب و کیفیت عالی با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

بادام زمینی به دلیل کیفیت و طعم لذیذی که دارد مورد تقاضا از سوی کشورهای خارجی می باشد.

بادام زمینی همان طور که از نام گذاری آن پیداست، درون زمین و در قلب خاک رشد می کند و پوست آن با فشار انگشتان به راحتی می شکند و این موضوع سبب محبوبیت استفاده از این بادام بی‌نظیر در انواع آجیل شده است.  درصد استفاده بادام زمینی بین مصرف کنندگان و مشتریان  بسیار بالاست.  سهولت استفاده از مغز بادام زمینی تازه باعث ایجاد مقبولیت و معروفیت این بادام در میان  مصرف کنندگان شده است.

دورینام - بادام زمینی

ارزش بادام زمینی:
در اینجا حقایق تغذیه‌ای برای ۳.۵ اونس (۱۰۰ گرم) بادام زمینی خام درج شده است.:
کالری: ۵۶۷
آب: ۷ ٪
پروتئین: ۲۵.۸ گرم
کربوهیدرات: ۱۶.۱ گرم
شکر: ۴.۷ گرم
فیبر: ۸.۵ گرم
چربی: ۴۹.۲ گرم
امگا ۳: ۰ گرم
امگا -۶: ۱۵.۵۶ گرم
ترانس: ۰ گرم

بادام زمینی پر از چربی‌ها و پروتئین‌های مرغوب است. همچنین بادام زمینی کالری بسیارً بالایی دارد.

چربی بادام زمینی:
بادام زمینی چربی زیادی دارد. در واقع، بادام زمینی به عنوان دانه‌های شناخته می‌شود. بخش زیادی از برداشت بادام زمینی جهان برای تهیه روغن بادام زمینی استفاده می‌شود و عمدتا از چربی‌های اشباع نشده و غیر اشباع تشکیل شده است، که بیشتر آن‌ها از اسید‌های اولئیک و لینولئیک تشکیل شده است.

پروتئین موجود در بادام زمینی:
بادام زمینی منبع بالایی از پروتئین است. میزان پروتئین از ۲۲ تا ۳۰ درصد از کل کالری آن است و بادام زمینی منبع بزرگی از پروتئین گیاهی است.بادام زمینی منبع فوق العاده خوبی برای پروتئین است.

یکی از معروف ترین انواع بادام زمینی تولید شده در کشور بادام زمینی غلاف دار می باشد، بادام زمینی غلاف دارد، با نام های بادام زمینی کپسولی و بادام زمینی قلقلی نیز شناخته می شود. برای خرید بادام زمینی آستانه اشرفیه، بدون واسطه و دست اول و با قیمت مناسب و کیفیت عالی با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

دورینام بادام زمینی

سایر ترکیبات گیاهی
بادام زمینی حاوی ترکیبات گیاهی مختلفی است. این‌ها شامل آنتی اکسیدان‌ها، مانند اسید کوماریک و رسوراترول و همچنین مواد مغذی مانند اسید فیتیک است.

خواص بادام زمینی:

کاهش وزن: بادام زمینی با توجه به حفظ وزن بسیار مورد مطالعه قرار گرفته است. با وجود چربی و کالری زیاد، به نظر نمی‌رسد بادام زمینی در افزایش وزن نقش دارد. در حقیقت، مطالعات مشاهده‌ای نشان داده اند که مصرف بادام زمینی ممکن است به حفظ وزن سالم و کاهش خطر چاقی شما کمک کند.

پیشگیری از سنگ کیسه صفرا: سنگ‌های صفراوی تقریباً ۱۰ تا ۲۵ ٪ از بزرگسالان در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می‌دهند. دو مطالعه مشاهده‌ای نشان می‌دهد که مصرف مکرر بادام زمینی ممکن است خطر سنگ کیسه صفرا را در مردان و زنان کاهش دهد. از آنجا که بیشتر سنگ‌های صفراوی تا حد زیادی از کلسترول تشکیل شده اند، اثر کاهش دهنده کلسترول بادام زمینی ممکن است علت آن باشد.

سلامت قلب: بیماری قلبی یکی از دلایل اصلی مرگ و میر در سراسر جهان است. مطالعات مشاهده‌ای نشان می‌دهد که خوردن بادام زمینی و همچنین انواع دیگر آجیل‌ها ممکن است در برابر بیماری‌های قلبی محافظت کنند. قابل ذکر است که بادام زمینی حاوی تعدادی ماده مغذی سالم از نظر قلبی است.

برای خرید و صادرات بادام زمینی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد صادرات بادام زمینی ایران هستیم، چرا که بادام زمینی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.