برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام زمینی اجیلی و کره گیری -شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده بادام زمینی مخصوص کره گیری

فروش عمده بادام زمینی آجیلی و کره گیری-شرکت بازرگانی درینام تامین کننده انواع خشکبار اعلا با قیمت مناسب

بادام زمینی

فروش عمده بادام زمینی اجیلی و کره گیری -شرکت بازرگانی درینام

پسته کوهی یا پسته شامی بوته ای یک ساله است که به اندازه ۳۰الی۵۰سانتی متر رشد میکند این گیاه بومی آمریکای جنوبی است و به بقیه ی مناطق برده شده که ایران جز ء یکی از موفق ترین کشور هادر تولید بادام زمینی است این محصول در کشور عزیز ما در مناطق آستانه اشرفیه و بعد در دشت مغان کشت و تولید میشود و طعم بی نظیری دارد. ایران با چین و هند در تولید بادام زمینی در حال رقابت است هند یکی از بزرگ ترین تولید کننده بادام زمینی به حساب می آید.

صادرات بادام زمینی

فروش عمده بادام زمینی اجیلی و کره گیری -شرکت بازرگانی درینام

 

تا به کنون البته قبل از درگیری جهان با ویروس کرونا ایران در زمینه صادرات بادام زمینی فعالیت های خوبی داشته است ولی به نظر کارشناسان اقتصادی جای رشد خیلی بیشتری هم دارد در چند سال گذشته ایران رتبه ۶۲ را در صادرات بادام زمینی کسب کرد در صورتی که امریکای جنوبی رتبه اول و چین رتبه دوم و هند رتبه سوم صادرات بادام زمینی را به خود اختصاص دادند.
ایران توانست با بادام زمینی های روکش دار در طعم های مختلف را اختراع کند و به تولید برساند که نظر خیلی از کشور های همسایه را جلب نمود
بادام زمینی های روکش دار به کشور های عراق. ازبکستان. اذر بایجان وکویت….. صادر میشود ما باید در زمینه تجارت بادام زمینی به اروپا بیشتر همت کنیم و سهمی از تجارت این محصول را در جهان به دست بگیریم.

بادام زمینی درینام

فروش عمده بادام زمینی اجیلی و کره گیری -شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی یکی از محصولات پر فروش درینام است اگر می خواهید باقیمت مناسب و کیفیت بالا بادام زمینی آجیلی. بادام زمینی کره گیری را خریداری کنید با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید و یا اصلاعات خود را در بالای سایت درج کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.