برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام زمینی صادراتی

بادام زمینی صادراتی یکی از محصولات ارزشمندی است که سالانه حجم زیادی از نیاز بازار های خارجی را تامین می کند و کشورمان را با سودآوری بالایی روبه رو می نماید. فروش عمده این محصول به صورت مستقیم از تولیدکننده از طریق این سایت صورت می گیرد.

فروش عمده بادام زمینی صادراتی

انواع بادام زمینی صادراتی

انواع بادام زمینی صادراتی بادام زمینی را می توان یکی از مغزهای پر ارزشی دانست که هم طعم خوشی دارد و هم فرآورده های بسیاری از آن تولید می شود.

بادام زمینی را بومی شده کشور برزیل می دانند که دارای انواع مختلفی می باشد. این محصول برای کشت نیاز به آب و هوای گرم دارد و بر اساس این شرایط شاهد انواع مختلفی از بادام زمینی می باشیم که در زیر با آن ها آشنا خواهید شد:

  • بادام زمینی رونده
  • بادام زمینی ویرجینیا
  • بادام زمینی والسینا
  • بادام زمینی اسپانیایی

هر کدام از این بادام زمینی ها دارای ویژگی های به خصوصی هستند که آن را از دیگر انواع متمایز می کند. از جمله فاکتورهایی که آن ها را از هم متمایز می کند می توان به میزان روغن دهی، اندازه مغز و رنگ پوسته آن دانست که براین اساس از هر کدام در حوزه خاصی بهره برده می شود.

به عنوان مثال از گونه بادام زمینی اسپانیایی بیشتر در صنعت شیرینی پزی برای پخت انواع شیرینی های بادام زمینی استفاده می شود، و از گونه والسینا و ویرجینا بیشتر برای تجارت مغزهای آن به دلیل ظاهر درشتی که دارند استفاده می گردد.

امروزه شاهد داد و ستدهای بسیار انواع بادام زمینی به شکل های مختلف هستیم و به دلیل پر مصرف بودن آن در سراسر دنیا تبدیل به یکی از اقدامات تجاری پر سود گردیده است که بسیاری را بر آن داشته است تا در این حوزه فعالیت داشته باشند.

قیمت بادام زمینی صادراتی

قیمت بادام زمینی صادراتی قیمت بادام زمینی صادراتی وابسته به عوامل متعدد می باشد که با در نظر گرفتن هر کدام در نهایت می توان قیمتی نهایی برای محصول در نظر گرفت. کیفیت بادام زمینی به طور مستقیم وابسته به فرایند کشت آن می باشد، هر چه کشت این محصول اصولی تر و در شرایط جغرافیایی مناسبی صورت گرفته باشد محصول نهایی درجه یک تر و در نهایت قیمت آن بیشتر خواهد بود.

اما جالب است بدانید نحوه عرضه و خرید هم می تواند بر قیمت این محصول اثر بگذارد، اما چگونه؟

اگر عرضه به طور مستقیم از تولیدکننده باشد و بدون هیچ واسطه ای، بی شک هزینه ای که برای خرید آن می پردازید فارغ از هر گونه ارزش افزوده های ناشی از حضور واسطه های می باشد و در نتیجه محصولی که می خرید قیمت بسیار مناسبی دارد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.