برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام زمینی پارس آباد مغان – بازرگانی درینام

فروش عمده بادام زمینی پارس آباد مغان – بادام زمینی که به آن بادام شامی یا پسته کوهی نیز میگویند دارای ۲۵ درصد پروتيين و ۷۵درصدروغن بدون کلسترول است که بسیار برای بدن انسان و رشد مغزی کودکان مفید است.

 

گیاه بادام زمینی که اصالتا گیاه بومی برزیل است که با گذشت زمان در بیشتر کشورها کاشته و تولید میشود. طعم و مزه بادام زمینی ایرانی یقینا قابل مقایسه با نمونه های خارجی نمی باشد و طبق سلیقه ذائقه ایرانی ها است . در پارس آباد دشت مغان و همچنین استانه اشرفیه بادام زمینی به وفور کشت و تولید میشود که سهم بزرگی در بازار داخلی دارند. دلیل طعم خاص و بی نظیر بادام زمینی این دو استان داشتن آب و هوای سرد خشک است.

 

شرکت بازرگانی درینام بادام زمینی تازه دشت مغان را از سر زمین های کشاورزی و از دستان تلاشگر آن خریداری نموده و به دست مشتری میرساند. تا به کنون شرکت بازرگانی درینام به کشورهای عربی مقدار چشمگیری بادام زمینی پارس آباد را صادر کرده و رضایت تجار عربی را کسب نموده است.

 

انواع بادام زمینی

فروش عمده بادام زمینی پارس آباد مغان - بازرگانی درینام

بادام زمینی خام
بادام زمینی خام با پوست
بادام زمینی بوداده
بادام زمینی شور شده
بادام زمینی با غلاف
خلال بادام زمینی
و هچنین محصول جدید ما کره بادام زمینی که با دستگاهای به روز تهیا شده و به صورت کاملا بهداشتی به شما عزیزاو عرضه میگردد.

 

همه ی نوع بادام ها دارای درجه ۱و۲و۳میباشند که طبق درخواست مشتری به دست آنها خواهد رسید. برای گره گیری معمولا از بادام درجه ۳ استفاده میکنند . این شرکت جهت مشتری مداری و رفاه حال مشتری کارشناسان مترجم زبان عربی استخدام نموده تاکار با کشور های حاشیه خلیج فارس را آسان کند. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت روز باداگ زمینی با مشاورین درینام تماس حاصل فرمایید و تمام اطلاعات در زمینه خرید انواع بادام زمینی را کسب کنید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.