برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده بادام زمینی کره گیری – شرکت بازرگانی درینام – تولید کتتده بادام زمینی کره گیری اعلا و درجه بک جهت تولید کره بادام زمینی ارگانیک می باشد .

 

کره بادام زمینی

 

فروش عمده بادام زمینی کره گیری - شرکت بازرگانی درینام

 

همانطور که همه میدانیم کره بادام زمینی دوست داشتنی ترین نوع کره است که هم بزرگسالان وهم کودکان از خوردن ان لذت می برند .این کره علاوه بر طعم خوش فواید بسیاری برای سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن دارد .

این کره معمولا در فروشگاه ها به دو صورت ارگانیک و شرکتی به فروش می رسد که معمولا محصولات شرکتی دارای مواد افزودنی هستند و برای بدن مضر می باشند .کره بادام زمینی از بادام زمینی تفت داده شده و برشته شده درست می شود .

اگر به دنبال کسب و کار  درآمد زایی هستید تولید مره بادام زمینی بهترین راه درآمد زایی می باشد که با سرمایه اولیه خیلی کمی می توانید مسل درآمد کنید .

 

فروش عمده بادام زمینی کره گیری

شرکت  درینام تولید کننده بادام زمینی کره گیری دردشت مغان می باشد  وبادام زمینی کره گیری اعلا و لوکس جهت تولید کره بادام زمینی به بازار عرضه میکند . جهت اطلاع ازقیمت و نحوه ثبت سفارش با کارشناس فروش داخلی درینام ارتباط برقرار کنید .

 

خواص کره بادام زمینی

کره بادام زمینی حاوی ۷٫۰۲ گرم پروتیین در هر ۲ قاشق غذا خوری است. این مقادیر نسبت به مقادیر توصیه شده در رژیم غذایی برخی پزشکان  برای زنان ۴۵ گرم و برای مردان ۵۶ گرم است، که طبق سن و سطح فعالیت آنها متفاوت خواهد بود.

هر ۲ قاشق غذاخوری کره بادام زمینی، حاوی ۵۷ میلی گرم منیزیم است. طبق توصیه پزشکان مصرف منیزیم در مردان ۴۰۰-۴۲۰ و برای زنان ۳۱۰-۳۲۰ می باشد. منیزیم برای سلامتی ضروری است و نقشی در فرآیندهای شیمیایی مختلف بدن ایفا می کند.

 

هر وعده شامل ۱۰۷ میلی گرم فسفر است، که حدود ۱۵٫۳ درصد از مقادیر توصیه شده برای بزرگسالان می باشد. فسفر به بدن کمک می کند تا سلول ها و استخوان های سالم بسازد و به سلول ها کمک می کند تا انرژی تولید کنند.

با داشتن ۰٫۱۷ گرم ویتامین B در هر وعده کره بادام زمینی تقریباً ۱۴ درصد از مقدار توصیه شده ۱٫۳ میلی گرمی دریافت خواهد شد، ویتامین B نقش مهمی در مهار واکنش های آنزیمی در بدن دارد و برای سلامت قلب و سیستم ایمنی ضروری باشد.

با این حال, اگر فرد بیشتر از مقدار توصیه شده کره بادام زمینی بخورد, معایب تغذیه ای نیز وجود دارد.

کره بادام زمینی حای کالری, چربی اشباع شده و سدیم بالایی است. هر وعده شامل ۳٫۰۵ گرم چربی های اشباع شده است که ۲۳٫۵ درصد از حداکثر مصرف روزانه چربی اشباع شده برای افرادی است که ۲٫۰۰۰ کالری در روز مصرف می کنند. افراد باید به دنبال مصرف کم تر از ۱۳ گرم چربی اشباع شده در روز باشند.

هم چنین حاوی ۱۵۲ میلی گرم سدیم است که در هر روز بیش از ۱۰٫۱ درصد از سدیم قابل انتظار روزانه یک بزرگ سال، یعنی ۱۵۰۰ را تشکیل می دهد..

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.