برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام سنگی فارس

درینام - دورینام - عمده فروشی بادام سنگی کردستان

فروش عمده بادام سنگی فارس – شرکت دورینام بادام درجه یک و با کیفیت تولید شده استان فارس را به صورت عمده خریداران گرامی قرار می دهد.

دورینام - بررسی تفاوت بادام سنگی و کاغذی

فروش عمده بادام سنگی فارس

بادام سنگی استان فارس یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع بادام تولید شده در استان فارس و کشور ایران است. درخت و ریشه بادام سنگی به دلیل سازگار بودن قدرت رشد در مناطق مختلف در اقلیم مختلف کشور تولید می‌شود. بادام سنگی یک نمونه درخت دیرگل است. به همین دلیل در مناطق معتدل و سردسیر مانند استان‌های چهارمحال و بختیاری و استان فارس تولید می شود. بادام سنگی درصد چربی بسیار بالایی دارد و طعم آن شیرین و دلچسب است و یکی از بادام های خوراکی به حساب می آید. پوسته بادام سنگی چوبی بوده و بسیار ضخیم است.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

بادام سنگی استان فارس به دلیل کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی که دارد مورد تقاضا و درخواست تاجران بین المللی و خریداران داخلی می باشد.

دورینام - مرکز بادام سنگی

از مهمترین ویژگی‌های بادام سنگی استان فارس می توان موارد زیر را نام برد.
تولید و عرضه بالا
ماندگاری بسیار بالایی دارد
تقاضای زیاد
قیمت ارزی بسیار مناسبی دارد
طعم آن بسیار شیرین است.
مغز پر چربی است.
موارد اعلام شده بالا از مهمترین ویژگی‌های بادام سنگی هستند و این ویژگی ها سبب شده‌اند که بادام سنگی دارای شهرت بالایی باشد.
بادام سنگی دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند که مورد استفاده قرار می گیرد. از بادام سنگی برای تولید صنایع دارویی و مواد آرایشی و غذایی استفاده می شود. برای خرید انواع مختلف بادام سنگی در سایز بندی و دانه بندی های مختلف با شرکت بازرگانی  دوربنام تماس بگیرید ما تولید کننده بهترین نوع بادام سنگی هستیم.

درینام - دورینام - عمده فروشی بادام سنگی کردستان

مجموعه دورینام یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش بادام به حساب می آید، مجموعه دورینام بادام سنگی تولید شده استان فارس را به صورت دسته اول و بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسب و فوق العاده به فروش می‌رساند.

صادرات بادام سنگی استان فارس

دورینام - درینام - بادام سنگی

بادام صادراتی استان فارس با توجه به کیفیت خارق العاده ای که دارد مورد استقبال و توجه بازرگانان و تجار شده است و این موضوع سبب شده است که سالانه تعداد قابل توجهی از تاجران کشورهای همسایه وارد ایران شوند و بادام سنگی استان فارس را پیش‌خرید کنند. شرکت بازرگانی دورینام به عنوان بهترین و نمونه ترین تولید کننده بادام سنگی ایران در استان فارس عرضه کننده انواع بادام سنگی استان فارس می باشد و می تواند یکی از بهترین انتخاب‌های تامین بادام سنگی به حساب باید همانگونه که تا به حال این کار را انجام داده است و در حال انجام است.

برای خرید بادام سنگی با شرکت دورینام تماس بگیرد

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.