برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام و پسته شیرین

خرید بادام ، فروش عمده بادام و پسته شیرین ، ما در مجموعه درینام بادام شیرین شهرکرد را به صورت عمده، بدون واسطه و به صورت یکدست در اختیار خریدران گرامی قرار میدهم، برای خرید، فروش، صادرات و توزیع بادام شیرین شهرکرد، با واحد فروش شرکت بزرگ درینام تماس بگیرید.

شهرکرد دارای اقلیم، آب و هوای بسیار مناسب و خوب است و همچنین این شهرستان با توجه به موقعیت بسیار مناسب اقلیمی که دارد و عبور رودخانه زاینده رود از میان این شهرستان، محصولات این شهرستان همیشه زبان زد بوده است، حال با توجه به شرایطی که در توضیحات آورده شد می‌توان گفت که شهرستان‌های سامان و بن تولید کننده شیرین با کیفیت ترین بادام جهان هستند.

برای صادرات و استفاده از فراورده های مختلف پسته و بادام با ما در ارتباط باشید.

مجموعه درینام انواع بادام و پسته را تولید کرده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند:
بادام مامایی، بادام محب، بادام سنگی، بادام منقا، بادام شاهرودی، و همچنین پسته های مختلف از جمله پسته احمد آقایی، پسته اکبری، پسته کله قوچی، پسته فندقی، از محصولات مجموعه درینام می باشند.

برای خرید انواع بادام و انواع پسته جهت توزیع و فروش در بازارهای داخلی و همچنین جهت توزیع و فروش در بازارهای خارجی میتوانید با مجموعه بزرگ درینام همکاری نمایید.

بهترین روش برای خرید بادام و پسته با قیمت مناسب، خرید مستقیم از کشاورز است، ما در مجموعه درینام مجموعه ای از کشاورزان بزرگ و قدرتمند پسته و بادام را گرد هم آورده ایم تا بتوانیم این دو محصول ارزشمند را بدون واسطه و به صورت مستقیم و با قیمت کشاورز در اختیار خریداران قرار دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با مشاورین شرکت درینام در ارتباط باشید.

آقای فرحانی: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.