برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام مامایی سامان

تامین بادام مامایی - دورینام
فروش عمده بادام مامایی سامان – فروش بادام مامایی سامان در ارقام مختلف متفاوت است. یکی از نکات قابل اهمیتی که تاجران باید بدانند این است که بادام مامایی سامان دارای ارقام متفاوتی است. با توجه به اینکه بادام مامایی سامان در میان تمام بادام ها کاملا متفاوت است، این موضوع قیمت بادام مامایی سامان را متفاوت‌تر از تمام بادام ها می‌کند. و معمولا بادام سامان با قیمت های کاملا متفاوتی در بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.  

همانگونه که می دانید بادام مامایی با نرخ پایین مشتریان زیادی دارد. اما آیا واقعاً بادام مامایی سامان ارزان است؟ اگر هست چرا با این نرخ خرید و فروش می‌شود؟ پاسخ این سوال بسیار حیاتی و مهم است، اگر بادام مامایی سامان ارزان باشد باید از دانه های ریز باشد و نکته دوم آنکه بادام مامایی سامان مخلوط شده باشد. اگر بادام مامایی سامان مخلوط شده باشد قیمت آن ارزان می شود و در اصل نمی‌توان از آن به عنوان بادام مامایی خالص نام نبرد. ولی اگر بادام مامایی خالص و دانه ریز باشد می‌توان آن را در بازار به عنوان بادام مامایی ارزان و تازه معامله کرد.

روش های شور کردن مغز بادام

برای خرید بادام مامایی سامان تماس بگیرید

شماره همراه مدیر فروش: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

دورینام: فروش عمده بادام درختی خام بدون پوست

بادام هایی مثل بادام سنگی و مامایی خود مشتریان زیادی دارند، دارای قیمت بسیار متفاوتی هستند، به یاد داشته باشید که معمولاً بادام مامایی را با بادام سنگی نیز مخلوط می کنند و این یک کلاهبرداری به حساب می آید.

دورینام بادام مامایی سامان را با قیمت واقعی آن در بازار عرضه می کنید، ما تولید کننده مستقیم بادام مامایی سامان هستیم، ما مالک بخش قابل توجهی از مزارع استان چهارمحال و بختیاری و شهر سامان هستیم. این موضوع سبب شده که دست واسطه ها از تولید و فروش بادام کم شود و شما می‌توانید بادام مامایی سامان را با قیمت بسیار مناسب از شرکت خریداری نمایید.

صادرات بادام مامایی سامان

بادام مامایی با توجه به کیفیت غذایی بسیار بالایی که دارد مورد توجه مشتریان خارجی می باشد، اصلی ترین خریداران بادام مامایی سامان هندی ها هستند، مردم هندوستان از بادام مامایی به عنوان یکی از بهترین غذاهای اصلی خود یاد می کنند و برای خرید بادام مامایی مسافت طولانی را از هندوستان به ایران آمده بادام مامایی سامان را خریداری می کنند این موضوع از قدیم الایام و دیرباز وجود داشته است، ما در شرکت دورینام نماینده رسمی چندین شرکت بازرگانی قدرتمند هندی هستیم و عمده تولیدات بادام مامایی خود را به شهرها و استان های مختلف کشور هند صادرات می‌کنیم.

چگونگی بسته بندی

فروش استثنایی مغز بادام مامایی

ما بادام مامایی را پس از سورتینگ، دانه بندی، آزمایشات متعدد، در کیسه های پارچه ای سفید رنگی به نام متقال قرار می دهیم و پس از آن کیسه ها را در جعبه های ۱۰ کیلویی می گذاریم، پس از طی شدن این مراحل جعبه ده کیلویی را با پلاستیکی بسیارقوی پرس میکنیم و در این صورت صورت بادام مامایی سامان آماده صادرات می باشد.

برای خرید انواع بادام مامایی جهت صادرات و فروش داخلی با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید، ما آماده ایم تا بهترین محصولات را با قیمت مناسب در اختیار تاجران و عمده فروشان داخلی و همکاران گرامی قرار دهیم.

برای خرید انواع بادام با شرکت دورینام تماس بگیرید

مدیر فروش : ماجد فرحانی

آدرس سایت: www.dorinamco.com

آدرس سایت: www.topalmonds.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.