برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام مامایی -شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده بادام مامایی -شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده بادام مامایی صادراتی درجه یک در تناژ های بالا برای صادرات و عمده فروشی در خرید داخلی می باشد .

 

 

فروش عمده بادام مامایی

 

فروش عمده بادام مامایی -شرکت بازرگانی درینام

 

یکی از بهترین بادام ها ، بادام مامایی می باشد که طرفداران زیادی دارد و مورد توجه بازرگانان برای صادرات به کشورهای مختلف می باشد .یکی از بهترین خصوصیات بادام مامایی ای است که درخت بادام مامائی دیرگل می باشد که در مقابل آفات و بیماری ها مقاومت خوبی  نشان می دهد  .میوه آن زودرس می باشد که پوسته چوبی آن سفت و مغز ترد و خوشمزه ای دارد.
 این نوع بادام در صنایع غذایی به صورت پودر و خلال استفاده شده و در آجیل بصورت شور و خام استفاده می گردد. از بادام مامایی به دلیل چربی خوبی که دارد در تولید صابون و انواع لوازم آرایشی بهداشتی استفاده می شود.منشأ تولید بادام مامایی ایران می باشد که در انواع آجیل با پوست یا بصورت مغز استفاده می شود.

بادام مامایی یکی از بهترین بادام های درختی موجود در ایران می باشد که طرفداران زیادی دارد . اگر قصد خرید و یا فروش بادام مامایی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارید با ما تماس بگیرید .

پس از تلاش این متخصصین بالاخره رقم جدیدی از بادام مامایی به نام رقم پویا وارد چرخه کشت شد. بادام مامایی پویا هم یک بادام میان گل است و هم تک مغز است. تک مغز بودن این بادام باعث شده که مغز بادام  مامایی پویا بسیار درشت باشد و معمولاً هفتاد دانه کیل می دهد. البته رنگ این بادام بسیار روشن است که باعث تفاوت آن با بادام مامایی زود گل می باشد. اما به نظر می آید که در چند سال آینده این بادام به‌عنوان یک بادام لوکس در بازارهای هدف همچون هند ، ترکیه و کشورهای عربی جای خود را باز کند.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.