برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام مامایی صادراتی – شرکت درینام

فروش عمده بادام مامایی صادراتی – شرکت درینام – بزرگ ترین تولید کننده و تامین کننده بادام مامایی صادراتی درجه یک می باشد .

 

بادام مامایی

 

فروش عمده بادام مامایی صادراتی - شرکت درینام

 

بادام مامایی  یکی از بهترین نوع بادام درختی در دنیا است این بادام در سامان و بن شهر کرد ایران کشت می شود .بادام مامایی متقاضیان زیادی دارد و برای صادرات نیز استفاده می شود. درخت بادام مامائی دیرگل می باشد که در مقابل آفات و بیماری ها مقاومت خوبی دارند .میوه آن زودرس می باشد که پوسته چوبی آن سفت و مغز ترد و خوشمزه ای دارد.میزان چربی بادام مامایی بسیار بیش تر از بادام سنگی وکاغذی می باشد .

 این نوع بادام در صنایع غذایی به صورت پودر و خلال استفاده شده و در آجیل بصورت شور و خام استفاده می گردد. از بادام مامایی به دلیل چربی خوبی که دارد در تولید صابون و انواع لوازم آرایشی بهداشتی استفاده می شود.
منشأ تولید بادام مامایی ایران می باشد که در انواع آجیل با پوست یا بصورت مغز استفاده می شود.

اندازه های مختلف بادام مامایی شهر کرد:

  1. ۸۰دانه ۵A
  2. ۸۰ دانه ۴A
  3. ۱۰۰دانه ۳A
  4. ۱۱۰ دانه ۲A
  5. ۱۲۰دانه A
  6. ۱۳۰ دانه ES
  7. ۱۴۰دانه ESB
  8. ۱۵۰ دانه mini
  9. ۱۵۰ دانه به بالا

 

 

فروش عمده بادام مامایی صادراتی

 

شرکت درینام بادام مرکز پخش بادام مامایی در ایران و معتبر ترین مرکز صادرات بادام مامایی با پیش از ۵ سال سابقه فروش داخلی و صادرات می باشد .

شما می نوانید با خیال راحت صادرات خود را به درینام و کارشناسان فروش بین المللی آن بسپارید .

قیمت انواع خشکبار از جمله بادام مامایی روزانه درحال تغییر می باشد جهت اطلاع از قیمت روز بادام مامایی با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید .

بی واسطه واز سر زمین های کشاورزی خرید کنید

 

خواص بادام مامایی

 

بادام مامایی در تقویت حافظه افراد مؤثر بوده و بهترین روش برای استفاده از آن، گرفتن پوست سخت بادام و آسیاب کردن و در آخر میکس کردن آن با آب جوش و عسل است.
از دیگر خواص مصرف بادام مامایی می توان به درمان بیماری پوکی استخوان اشاره کرد. افراد مبتلا به پوکی استخوان می توانند از شیر بادام به دلیل کلسیم بالا استفاده کنند. همچنین بادام مامایی دارای هورمون جنسی مردانه است.خوردن ۱۴ عدد بادام همراه با ۱لیوان شیر معادل خوردت ۴ پرس چلو کباب می باشد .

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.