برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام مامایی

فروش عمده بادام مامایی – شرکت بازرگانی درینام بزرگترین تولید کننده و فروشنده بادام مامایی آماده همکاری با تجار و بازرگانان مختلف در راستای صادرات بادام مامایی میباشد، جهت خرید و مشاوره با ما کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروش عمده بادام مامایی

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .

 

بادام معمولاً به عنوان آجیل و میوه های خشک شناخته می شود، اما بادام در واقع جزو خشکبار است. در حال حاضر بیشترین تولید و صادرات بادام در جهان متعلق به ایالات متحده ، اسپانیا و ایتالیاست. در ایران ، درختان بادام با کیفیت از جمله بادام مامایی با گلهای صورتی و زیبا بیشتر در مناطق سرد و خشک ایران رشد می کند.

 

نکاتی برای خرید مغز بادام مامایی


بهترین و جذاب ترین نوع بادام، بادام مامایی است که به دلیل کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد در یک مکان خاص طبقه بندی می شود. این بادام به هیچ وجه به مرحله فرآوری که یکی از مراحل پرورش بادام است ، احتیاج ندارد ، زیرا کاملاً عالی است. پوسته بیرونی سقت ، هسته ای با اندازه متوسط با سطح صاف و قهوه ای روشن و یا طلایی از مشخصه های بادام مامایی است.

فروش عمده بادام مامایی
بادام مامایی که بیشتر در چهارمحال و بختیاری کشت می شود از این نوع است. ارزش تجاری بالایی دارد و کیفیت آن بسیار خوب است. پوسته خارجی آن سخت ، طعم شیرین و محتوای روغن آن زیاد است ، که به نظر می رسد برای صنعت بهداشت و تولید پودر بادام مناسب باشد.

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .


قیمت این نوع بادام گران تر از بادام نوع سنگی است. ۳۶٪ از این نوع تأمین کننده بدون پوست مغز بادام دارای مغز دوقلو است که در پوسته به هم فشرده می شوند. به همین دلیل ، بیشتر مغزهای آن کج است. ارقام این نوع بادام به دلیل ارتباط با انواع دیگر معمولاً ترکیبی هستند. به عنوان مثال ، یکی از این ارقام سنگ مامایی است که از ترکیب این دو نوع بادام بدست می آید.

 

توزیع بادام مامایی بصورت فله بدون پوست

فروش عمده بادام مامایی

شرکت درینام تولید کننده و تامین کننده بادام مامایی
پوست بادام مامایی از مغز آن در برابر رطوبت ، آلودگی و نور محافظت می کند. به همین دلیل ماندگاری بادام با پوست (بادام با پوست چوبی) بیشتر از بادام شکسته (مغز بادام) است. اگر می خواهید بادام کامل بخرید ، بهترین فصل برای خرید اواخر تابستان یا اوایل پاییز است. در فصول دیگر ، بادام تازه در بازار موجود نیست. اما ما میتوانیم آن را تامین کنیم.

فروش عمده بادام مامایی
چند بادام بردارید و آنها را نزدیک گوش خود بگیرید و خوب تکان دهید. اگر صدای ترک خوردن مغز بادام زیاد بود ، به این معنی است که مغز بادام کوچک و چروکیده است و مدت زیادی از برداشت آن می گذرد. راه دیگر این است که از فروشنده بخواهید مقداری بادام را بشکند.


حالا مغز بادام را از وسط خرد کنید. بافت داخلی مغز بادام باید سفید و ترد باشد. اگر زرد بود یا بافت نرم و مومی داشت. به راحتی می توانید کیفیت آن را بررسی کرد ، چه خام باشد و چه بو داده و نمک، البته مغز بادام مامایی نیز ممکن است در سایزهای مختلف وجود داشته باشد ، اما این سایز بندی بعد از مغز کردن قابل تشخیص است.

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .

 

شرکت بازرگانی درینام برای فراهم کردن آسانی بیشتر جهت ارتباط برقرار کردن کشورهای عربی چند کارشناس مترجم عربی را وارد مجموعه خود کرده تا تجار عرب زبان به راحتی بتوانند با ما ارتباط برقرار کرده و کار کنند. سامان و بن منبع اصلی تولید بادام مامایی جهان هستند، چهارمحل بختیاری با توجه به مجاورت با زاینده رود منبعی بسیار غنی از خاک حاصل خیز و آب شیرین را دارد، درختان بادام مامایی سامان و بن در بهترین شرایط اقلیمی، آب و هوایی و منابع طبیعی قرار گرفته اند و این مهم سبب شده است که درختان بادام مامایی سامان و بن در چهارمحال بختیاری بی نظیر باشند.

فروش عمده بادام مامایی

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.