برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام محب چهارمحال و بختیاری

نمایندگی عرضه بادام منقا خام

فروش عمده بادام محب چهارمحال و بختیاری – شرکت دورینام بادام محب چهارمحال و بختیاری را به صورت عمده و بدون واسطه در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.

دورینام عرضه بادام محب

یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بادام ها، بادام محب چهارمحال و بختیاری است. بادام محب بادامی است که دارای پوست چوبی و بسیار نازک است و به راحتی شکسته می شود. از بادام محب به صورت شور بو داده و خام در تنقلات استفاده می شود و همچنین بادام محب به صورت گسترده در آجیل ها مورد استفاده قرار می گیرد. بادام محب درصد مغز بالایی دارد و طعم آن نسبت به سایر بادام ها بسیار شیرین است. برای خرید انواع بادام با شرکت دورینام تماس بگیرید . قیمت بادام محب بسیار مناسب و متعادل است، با اینکه بادام محب یک بادام لوکس ایرانی است اما در بازار ایران و در بازارهای جهانی با قیمت غیر لوکس خرید و فروش می‌شود. مزیت های بادام محب میزان مغز دهی بالای آن است. همیشه به این شکل بوده که میزان مغز بادام محب نسبت به مغز بادام مامایی و بادام سنگی نیز بیشتر بوده است.

تفاوت میان مغز بادام

دورینام - مرکز فروش بادام

بادام دارای انواع مختلفی می باشد. اگر بخواهیم آنها را ذکر کنیم شامل: بادام مامایی، بادام شاهروی، بادام سنگی، بادام محب یا بادام منقا و بادام پوست کاغذی، بادام شیرین، بادام تلخ و بادام کوهی می باشد. تفاوت های میان محصولات نامبرده وجود دارد.
بادام مامایی معمولاً دارای مغز دوقلو می‌باشد و این سبب می‌شود که بادام مامایی از ارزش بسیار بالایی برخوردار باشد. بیشتر مشتریان بادام مامایی هندی ها می باشند و آن را با نام مامرا بادام می شناسند.

برای خرید انواع بادام با شرکت دورینام تماس بگیرید

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

به صورت خلاصه سایر بادام ها را معرفی می کنیم

بادام ربیع از لحاظ کیفیت هم سطح و هم وزن بادام مامایی می باشد و معمولاً مشتریان خارجی بسیار زیادی دارد، بادام سنگی دارای پوسته بسیار سختی می باشد و همچنین در بازار داخلی و خارجی طرفداران زیادی دارد و معمولاً مغز آن شیرین و پر است. بادادام پوست کاغذی و بادام منقا همگی از خانواده بادام محب هستند ولی در نامگذاری متفاوت بودند. همانگونه که گفته شد این نمونه بادام دارای پوستی نرم هستند انگشتان شکسته می شود.

فروش بادام ربیع دورینام

بادام تلخ معمولاً برای مصارف صنعتی و در کارخانه های روغن گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

استان های فارس چهارمحال و بختیاری استان های معروف تولید بادام ایرانی می باشند چرا که اقلیم و آب و هوای مناسب سبب شده انواع مختلف بادام در آنها کشت و تولید می شود.

صادرات بادام

صادرات بادام در شرکت دورینام یک امر مهم به حساب می آید. چرا که شرکت درینام ایران تولید کننده بزرگ بادام است، چرا که مشتریان خارجی برای تهیه بادام به صورت یکدست و بی واسطه به چنین تولید کنندگانی نیاز دارند، و ما با توجه به فراهم‌سازی چنین شرایطی مشتریان بسیار خوبی برای صادرات بادام داریم.

برای خرید انواع بادام با شرکت دورینام تماس بگیرید

مدیر فروش : ماجد فرحانی

آدرس سایت: www.dorinamco.com

آدرس سایت: www.topalmonds.com

 

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.