برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده بادام و مغز شکسته بادام مامایی

شرکت درینام مرکز فروش عمده بادام و مغز شکسته بادام مامایی است، برای خرید عمده مغز شکسته بادام مامایی با ما تماس بگیرید، برای خرید بدون واسطه با ما در ارتباط باشید.
ارزش غذایی بادام مامایی
اگر به فکر روغن گیری از بادام هستید شرکت بازرگانی درینام طبق تجربه چند ساله خود به شما مغز شکسته بادام مامایی را پیشنهاد میکند زیرا بادام مامایی به دلیل مغز درشت و شیرین خود روغن بیشتری را تولید می کند.
—–
ارزش غذایی یک قاشق سوپ خوری (۱۴ گرم) روغن بادام را بررسی می کنیم:
کالری: ۱۱۹
چربی کل: ۱۳٫۵ گرم
چربی اشباع: ۱٫۱گرم
چربی تک غیر اشباع: ۹٫۴ گرم
چربی چند غیر اشباع: ۲٫۳ گرم
ویتامین E: 26 درصد نیاز روزانه
فیتوسترول: ۳۵٫۹ میلی گرم
—–
روغن بادام منبع عالی ویتامین E و حاوی مقدار اندکی ویتامین K است. بیشتر خواص بادام ناشی از مقدار بالای چربی‌های سالم آن است.
—–
در ایران چند نوع بادام کشت میشود، در ایران چهار نوع بادام کشت میشود از جمله. بادام مامایی. بادام محب. بادام سنگی بادام منقا و کشت میشود که هرکدام به نوبه خود طرفداران پر و پا قرصی دارد طبق گفته کارشناسان شرکت بازرگانی درینام این محصول پرخاصیت تا کنون به کشور هایی از جمله هند. ترکیه. المان. و همچنین کشورهای متحده عربی صادر شده و میشود.
—–
کشور ترکیه تاکنون از پوست بادام مامایی به دلیل سخت بودن آن به عنوان سوخت نیز استفاده میکند، بهترین نوع و با کیفیت ترین نوع بادام مغز بادام مامایی می باشد که در سامان و بن شهرکرد ایران تولید میشود و زمین‌های کشاورزی این محصول با آب شیرین زاینده رود آبیاری میشود  علت نامگذاری این نوع بادام به بادام مامایی این است که درون پوسته سخت خود دو مغز وجود دارد قیمت بادام مامایی از بادام های دیگر گران تر بوده و بیشتر به کشور های ثروتمند صادر میشود.
—–
شرکت درینام مرکز فروش عمده بادام و مغز شکسته بادام مامایی است، برای خرید عمده مغز شکسته بادام مامایی با ما تماس بگیرید، برای خرید بدون واسطه با ما در ارتباط باشید.
—–
*برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید*
نام: مهندس فرحانی
شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.