برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده تخمه آفتابگردان دور سفید چینی

شرکت دورینام پخش کننده تخمه های چینی، عرضه کننده تخمه های آفتابگردان دور سفید نیز می باشد.

تخمه های آفتابگردان دور سفید چینی، چه مصرفی دارند؟

پخش و توزیع یک محصول در بازار بسیار مهم می باشد. تخمه های چینی به دلیل این که نوعی محصول وارداتی می باشند و از سمت واردکنندگانی در بازار های مختلف، تامین می شوند، لازم است روش هایی برای توزیع آن ها در نظر گرفته شود که دسترسی به آن ها در مناطق مختلف به گونه ای یکسان امکان پذیر باشد. تخمه های آفتابگردان دور سفید چینی برای سایر کاربرد های این دسته از تخمه ها، قابل استفاده می باشند، تخمه های دور سفید چینی را برای مصارف آجیلی و تنقلاتی زیاد دیده ایم.

تخمه آفتابگردان دور سفید نسبت به سایر تخمه ها دارای طعم متفاوت و کیفیتی فوق العاده داشته و به همین دلیل یکی از پر فروش ترین محصولات آفتابگردان می باشد. به دلیل شباهت تخمه دورسفید قلمی ایرانی به نمونه خارجی آن رقیبی بلامنازع با تخمه ایرانی میباشد.چرا که دور سفید خارجی کاملا ارگانیک بوده و دارای طعم طبیعی میباشد.اما نمونه ایرانی به دلیل تراریخته بودن ارگانیک بودن خود را تقریبا ازدست داده است.

مهمترین خواص درمانی و غذایی  ذکر شده برای  تخمه آفتاب‌گردان دور سفید خام

یکی از پایه ثابت ترین محصولات در دورهمی ها تخمه آفتابگردان دور سفید است که طعمی بی نظیر دارد به گونه ای که بازار خرید و فروش این محصول  پیوسته رونق دارد این تخمه علاوه بر داشتن طعم و مزه بی نظیر خواص درمانی و ارزش غذایی بالایی هم دارد

– بهبود دهنده سیستم عصبی بدن

– تقویت کننده قوای جنسی

– موثر در سلامت پوست و مو

– کاهش دهنده دردهای پیش از قاعدگی

– تقویت کننده بینایی چشم

– مناسب برای زنان باردار

گل آفتابگردان

گل آفتابگردان در واقع بومی آمریکای شمالی است. ویژگی منحصر به فرد این گیاه که منجر به کشت وسیع آن شده است دانه‌ی آن است. دانه این گیاه بسیار خوش طعم بوده و جای خود را در میان تنقلات سالم باز کرده است و با برشته کردن آن طعم آن لذیذتر نیز می‌شود. از این دانه برای تولید روغن آفتابگردان نیز استفاده می‌شود. تخمه‌ی آفتاب‌گردان یکی از منابع غنی از مواد مغذی، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها و ویتامین‌ها است. بخش اعظم کالری تخمه‌ی آفتاب‌گردان از اسید چرب‌های غیراشباع حاصل می‌شود که به کاهش کلسترول بد خون و افزایش کلسترول خوب خون کمک می‌کنند و با این کار خطر بیماری‌های قلبی و سکته‌ی مغزی را کاهش می‌دهند.

برای خرید عمده تخمه آفتابگردان دور سفید ایرانی با ما تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.