برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده خرده بادام مامایی – شرکت درینام

فروش عمده خرده بادام مامایی – شرکت درینام – تولید کننده خرده بادام مامایی خالص ودارای روغن خالص و تامین کننده در تناژ بالا می باشد .

 

 

فروش عمده خرده بادام مامایی

 

فروش عمده خرده بادام مامایی - شرکت درینام

 

فروش مغز بادام مامایی شکسته در کارگاه هایی که این مغز را به صورت عمده تولید میکنند، انجام می شود. این کارگاه ها با دستگاه هایی بادام مامایی را می شکنند و مغز می کنند. اما در این میان برخی از مغز ها شکسته می شوند، و با قیمتی بسیار پایین تر از مغز های مامایی به فروش می رسند. اما طعم و کیفیت آن ها بالاست و همان مغز بادام مامایی می باشند. برای خرید مغز بادام مامایی شکسته و انواع دیگر مغز بادام می توانید با ما تماس بگیرید.

 

اگر به دنبال روغن بادام خالص وشیرین هستید ما به شما روغن بادام مامایی را پیشنهاد میکنیم البنه در صورتی که خرده بادام مامایی خالص و قاطی نداشته باشد یعنی با خرده بادام های دیگر مخلوط نشده باشد .جهت پیشگری از خرید خرده بادام مامایی ناخالص باید از شرکت های معتبر و قابل اعتماد خرید کرد .

 

چجهت اطلاع از قیمت روز بادام مامایی شکسته با کارشناسان فروش داخلی درینام ارتباط برقرار کنبد .ویا اطلاعات خود را در سایت درج کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .

 

بادام مامایی فله یک غذای مغزی است، زیرا سرشار از مواد مغذی، چربی های اشباع نشده، ویتامین ها و مواد معدنی است. این دانه منبع غنی از ویتامین های B و E است و علاوه بر این، از مواد معدنی بالایی برخوردار است. از آنجا که ویتامین و مواد معدنی بالایی دارد، غذای مغزی است و بنابراین غذایی مناسب و مغذی برای نوزادان و کودکان نوپا است. وجود این دانه مهم را در آجیل در شب عید فراموش نکنید.

——-

درخت این نوع بادام به دلیل همزمانی با آفات و بیماری ها به عنوان پایه ای برای انواع دیگر بادام شیرین مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع بادام برای گرده افشانی برای از بین بردن آفات سایر درختان و صنایع دارویی و بهداشتی استفاده می شد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.