برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده خشکبار درجه ۱

فروش عمده خشکبار درجه ۱ – شرکت تجاری بازرگانی درینام فعال درزمینه ی تولید و صادرات انواع آجیل و خشکبار به صورت عمده است این مجموعه با توانایی و تجربه ی بالای خود دراین زمینه وهمکاری با جمعی از فعالین در تولید خشکبار توانسته است محصولاتی با کیفیت درکنار قیمت های مناسب ارائه دهد و در زمره ی بهترین صادرکنندگان آجیل وخشکبار قرار بگیرد. برای خرید انواع خشکبار و مغز پسته با ما در ارتباط باشید.


پسته یک مغز غنی از مواد مغذی با مشخصات اسیدهای چرب سالم در قلب و همچنین پروتئین ، فیبر غذایی ، پتاسیم ، منیزیم ، ویتامین. رنگ منحصر به فرد مغز سبز و بنفش پسته در نتیجه محتوای لوتئین و آنتوسیانین است. در میان مغزها ، پسته حاوی بالاترین میزان پتاسیم توکوفرول ، ویتامین K ، فیتواسترول و کاروتنوئیدهای گزانتوفیل است.


پنج آزمایش تصادفی قلب و عروق منتشر شده نشان داده است که پسته باعث افزایش پروفایل های چربی خون سالم در قلب می شود. مطالعات بالینی اکتشافی نشان می دهد که پسته به حفظ فعالیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی سالم ، کنترل قند خون و عملکرد اندوتلیال کمک می کند. در صورت مصرف متوسط ​​، پسته به دلیل اثرات سیری و اشباع و کاهش محتوای انرژی قابل سوخت و ساز خالص ، ممکن است به کنترل وزن بدن کمک کند.


یک مطالعه با افراد در یک برنامه کاهش وزن نشان داد که شاخص توده بدن و میزان تری گلیسیرید در افراد مصرف کننده پسته در مقایسه با کسانی که یک میان وعده چوبی چوبی غیر کالری مصرف می کنند ، کاهش یافته است. تحقیقات در حال ظهور نشان می دهد که افزودن پسته به وعده های غذایی با گلیسمی بالا ممکن است پاسخ کلی قند خون بعد از غذا را کاهش دهد. در این بررسی مواد مغذی و شیمیایی شیمیایی موجود در پسته و همچنین اثرات بالقوه سلامتی این مغزها بررسی می شود.


شرکت تجاری بازرگانی درینام فعال درزمینه ی تولید و صادرات انواع آجیل و خشکبار به صورت عمده است این مجموعه با توانایی و تجربه ی بالای خود دراین زمینه وهمکاری با جمعی از فعالین در تولید خشکبار توانسته است محصولاتی با کیفیت درکنار قیمت های مناسب ارائه دهد و در زمره ی بهترین صادرکنندگان آجیل وخشکبار قرار بگیرد. برای خرید انواع خشکبار و مغز پسته با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.