برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده خلال بادام زمینی – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده خلال بادام زمینی – شرکت بازرگانی درینام تولید کننده خلال بادام زمینی درجه یک و اماده همکاری با کارخانه جات صنایع غذایی می باشد .

 

 

فروش عمده خلال بادام زمینی

 

فروش عمده خلال بادام زمینی - شرکت بازرگانی درینام

 

 

بادام زمینی از جمله خشکبارهای درجه یکی است که به صورت عمده در شهرستان آستانه اشرفیه از استان گیلان تولید و فرآوری می شود؛ خلال بادام زمینی از محبوبترین محصولات به دست آمده از بادام است که معمولا به صورت صنعتی تهیه و در سراسر کشور عرضه می شود؛ برای خرید عمده خلال بادام زمینی آستانه با قیمتی استثنایی می توانید از طریق همین مرکز به صورت حضوری و آنلاین اقدام کنید.شرکت درینام فروش عمده خلال بادام زمینی

 

فروش عمده خلال بادام زمینی

 

از خریداران عمده ی خلال بادام زمینی ایران در بازارهای خارجی می توان به کشورهای ترکمنستان، افغانستان، قزاقستان، کویت و عمان اشاره کرد.
خریداران عمده ی داخلی این محصول نیز شامل مواردی همچون کارخانه های تولیدی شیرینی و کیک هستند زیرا خلال بادام زمینی از خلال بادام درختی قیمت به مراتب ارزانتری دارد و جایگزینی مناسبی مخصوصا در این شرایط اقتصادی نابه سامان جایگزین مناسبی برای ان می باشد .
اطلاع از قیمت روز خلال بادام زمینی برای مشتریان عمده ی داخلی و شرکت های فعال در زمینه ی بازرگانی و تجارت این محصول اهمیت زیادی دارد و بر میزان درآمد خریداران و صادرکنندگان آن موثر است.
خلال بادام زمینی عرضه شده در این فروشگاه از باکیفیت ترین محصولات در کشور می باشد و قیمت آن هم به صورت آنلاین و از طریق اینترنتی و حضوری برای متقاضیان خرید آن قابل دسترسی است.
اگر قیمت خلال های بادم زمینی این مرکز را با مراکز دیگر مورد مقایسه قرار دهید متوجه ارزانتر بودن آنها از بسیاری از نمونه های مشابه خواهید شد و همین امر موجب جلب نظر مشتریان این محصول برای خرید از این فروشگاه شده است.

 

مارا در شبکه هاب اجنماعی دنبال کنید .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.