برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده خلال پسته و پودر پسته

فروش عمده خلال پسته و پودر پسته – شرکت بازرگانی درینام پسته های تازه و مرغوب را از زمین های کشاورزی کرمان و رفسنجان خریداری نموده و در کارخانه به صورت کاملا بهداشتی و با دستگاهای به روز دنیا آنها را به خلال و پودر پسته فرآوری میکند. برای خرید عمده، فله و بسته بندی مغز پسته، خلال پسته و پودر پسته و پسته لپه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 
مشتریان گرامی در این ایام سخت و دشوار که کرونا برای مردم ایجاد کرده و محدودیت هایی که دولت اتخاذ کرده تا بتونیم به امید پروردگار کرونا را شکست دهیم، شما میتوانید تنها با تماس با گروه پشتیبانی درینام هر یک از محصولات درینام را سفارش دهید و بی هیچ دغدغه ای خرید کنید چون گروه تخصصی فروش شرکت بازرگانی درینام با تجربه های بی شمار خود تمام مراحل را از ۰ تا۱۰۰ انجام داده و سفارش. شما را به دستتان میرساند و آماده همکاری با خریدارن داخلی و خارجی میباشد.


فروش انواع پسته رفسنجان

 

پسته احمد اقایی
پسته کله قوچی
پسته اکبری
پسته فندقی
پسته بادامی

اگر دوست دارید که بیشتر با انواع پسته آشنا شوید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

پسته احمد آقایی
پسته احمد آقایی جزءخوشمزه ترین و لذیذ ترین ارقام پسته است تنها در ایران بلکه در جهان حرف اول را میزند این پست علاوه بر مزه لذیذ و خوش طعم شکل بسیار زیبا و جذابی دارد و به عنوان یک آجیل لاکچری شناخته شده است که کشورهای ثروتمند بیشترین میزان خرید از این نوع را دارند، این نوع پسته در بازار داخلی به دلیل قیمت بالا فروش آنچنانی ندارد.


پسته اکبری
شکل ظاهری بسته اکبری مانند پسته احمد آقایی در اندازه کوچکتر است، قیمت پسته اکبری پایین تر از پسته احمد آقایی است.


پسته کله قوچی
این است همان طور که از نامش پیداست گرد و درشت است که شکل و روی خیلی خاص و مزه لذیذی دارد و با قیمت مناسب در بازار داخلی نیز عرضه می‌شود و فروش بالایی دارد رنگ این نوع پسته بسیار زیبا و گلگون است.


پسته فندقی
پسته فندقی جز کوچک ترین نوع پسته است و از انواع دیگر کوچکتر است قیمت آن بسیار بسیار مناسب است و اگر شما از آن دسته افرادی هستیم که مایلید با دادن مبلغ مشخصی تعداد بیشتری پسته بخرید پسته فندقی به دلیل انس بالایی ( معیاری برای سنجش اندازه و وزن پسته)که دارد برای خرید به صرفه تر است.

 

شرکت بازرگانی درینام پسته های تازه و مرغوب را از زمین های کشاورزی کرمان و رفسنجان خریداری نموده و در کارخانه به صورت کاملا بهداشتی و با دستگاهای به روز دنیا آنها را به خلال و پودر پسته فرآوری میکند. برای خرید عمده، فله و بسته بندی مغز پسته، خلال پسته و پودر پسته و پسته لپه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

*برای خرید و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*

نام: مهندس فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.