برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده فندق گیلان شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده فندق گیلان شرکت بازرگانی درینام – کارشناسان کیفیت محصول شرکت بازرگانی درینام با بررسی دقیق و انتخاب سخت محصولات باغ ها را بازرسی کرده بهترین و با کیفیت ترین محصول را از زمینهای کشاورزی به مشتریان خود عرضه کرده است. برای خرید عمده، فله و بسته بندی انواع فندوق جهت فروش داخلی و صادرات با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما در ارتباط باشید. ما علاوه بر تولید و عرضه بادام، پسته، گردو و سایر محصولات خشکبار جز بزرکترین تولید کنندگان فندق ایران نیز هستیم.

فروش عمده فندق گیلان شرکت بازرگانی درینام

 

فروش عمده فندق گیلان شرکت بازرگانی درینام

خیلی از مردم میدانند که سوغاتی استان گیلان برنج خوشبو و معطر چای خوشبو لاهیجانی، بادام استانه، زیتون درجه یک و کلوچه های لذیذ است، اما تعداد محدودی از ما می دانیم که ۸۵ درصد از فندق کشور را استان گیلان تامین می کند و به همین دلیل استان گیلان مرکز تولید فندق در ایران است.

البته لازم به ذکر است که فندق در دو استان دیگر مازندران و قزوین نیز کاشته و تولید می‌شود، باغ‌های تولید فندق گیلان. حدود۱۷ هکتار هستد و سالانه حدود ۱۵ هزار تن فندق از این باغ ها برداشت میشود. ایران از نظر تولید این محصول در دنیا مقام چهارم را به دست آورده است.

انواع نمونه فندق
البته فندق در انواع مختلف کشت میشود اما در ایران بیشتر چهار گونه سفید بومی سیاهبومی زرآبادی و بادامی تولید میشود. زمان برداشت محصول فندق گیلان در آخرین ماه فصل تابستان گرم از ابتدا شهریور شروع و تا انتهای شهریور به پایان میرسد. شرایط جوی برای باردهی درختان فندق بسیار مهم است و می‌توان گفت که بهترین مکان مناسب برای کشت فندق ارتفاعات گیلان است.


کارشناسان کیفیت محصول شرکت بازرگانی درینام با بررسی دقیق وانتخاب سخت محصولات باغ ها را بازرسی کرده بهترین و با کیفیت ترین محصول را از زمینهای کشاورزی به مشتریان خود عرضه کرده است. برای خرید عمده، فله و بسته بندی انواع فندوق جهت فروش داخلی و صادرات با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما در ارتباط باشید. ما علاوه بر تولید و عرضه بادام، پسته، گردو و سایر محصولات خشکبار جز بزرکترین تولید کنندگان فندق ایران نیز هستیم.

برای خرید و صادرات این محصول با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.