برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده مغز بادام ربیع صادراتی

فروش عمده مغز بادام ربیع صادراتی – انواع مغز بادام ربیع محصولی پرکاربرد در صنایع مواد غذایی و تولید شیرینی جات است. به همین علت قیمت فروش عمده این رقم بادام همواره با نوساناتی همراه است. برای خرید عمده و صادرات این محصول با هدف اطمینان از کیفیت آنها می توانید از طریق این مرکز به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش کنید.

فروش عمده مغز بادام ربیع

انواع مغز بادام ربیع

انواع مغز بادام ربیعبادام ربیع در بین انواع درختان بادام، رقمی دیر گل یا متوسط گل به شمار می آید که این امر تحت تاثیر اقلیم و دمای محیط کاشت آن می تواند متغیر باشد. در بسیاری از نقاط کشور، کاشت و پرورش درخت بادام ربیع مرسوم است که هر ساله هزاران کیلو محصول از آنها برداشت می شود.

از آنجایی که در فصل بهار گرده افشانی و بارور کردن گل های درخت بادام ربیع با رقم مامایی صورت می گیرد، کیفیت محصول نهایی، بسیار شبیه به بادام مامایی است.
درخت های بادام ربیع بسته به شرایط نگهداری، کود دهی و شرایط آب و هوایی به صورت میانگین بین ۲۵ تا ۳۰ سال عمر می کنند. هر چقدر که شرایط نگهداری درخت بهتر باشد به همان میزان نیز کیفیت مغز بادام های تولیدی افزایش خواهد داشت.

ما در مجموعه بزرگ دورینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

مشخصات میوه یا همان مغز درخت بادام ربیع این است که از نظر شکل ظاهری اندازه و سایز متوسطی دارد. پوسته بیرونی بادام بسیار سخت و ضخامت است. طعم بادام ربیع شیرین بوده و میزان ارقام تلخ در آن بسیار کم است.
درصد مغز بادام در این رقم حدود ۳۳ درصد و میزان دو قلو بودن مغزها بسیار اندک و ناچیز است. به علت طعم شیرین و همچنین سایز نسبتاً کوچک مغزها، از این رقم اغلب در صنایع تولید کیک و شیرینی استفاده می کنند.
انواع مغز بادام ربیع از نظر کیفیت به سه گروه دانه درشت، متوسط و ریز دسته بندی می شوند. رقم اول اغلب برای صادرات به بازار بین المللی سورت و بسته بندی می شوند و نوع دانه متوسط و ریز در صنایع تولیدی یا به عنوان خشکبار مورد استفاده قرار می گیرند.

صادرات مغز بادام ربیع در سال ۹۹

صادرات مغز بادام ربیع در سال 99 هر ساله هزاران تن انواع مغزیجات و خشکبار از ایران به نقاط مختلف جهان صادر می شود. بعد از گردو و بادام زمینی، سهم بادام درختی در صادرات نیز قابل توجه است. یکی از باکیفیت ترین ارقام این محصول برای بازار صادراتی بادام مامایی است که کیفیت درخوری دارد. ارقام دانه درشت و سورت شده مغز بادام ربیع نیز به صورت بسته بندی کارتنی برای خریداران بین المللی ارسال می شود. در سال ۹۹ نرخ صادرات بادام ربیع ارگانیک و مرغوب افزایش داشته که فاکتورهای زیر در آن تاثیرگذار بوده اند:

  • درجه کیفی و هزینه های سورت کردن مغز بادام
  • افزایش قیمت خرید عمده انواع مغزیجات
  • سیر صعودی نرخ ارز مبادلاتی
  • افزایش هزینه های نگهداری و پرورش انواع درخت بادام

خریداران عمده و شرکت های صادراتی با اطلاع از هزینه ها و نوسان قیمت ها به صورت مداوم می توانند نسبت به سایر رقبا جهت جذب رضایت مشتریان صادراتی خود اقدام نموده و حاشیه سود خود را افزایش دهند.

برای صادرات پسته قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد صادرات پسته ایران هستیم، چرا که پسته و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.