برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده مغز بادام سنگی

پخش انواع بادام سنگی عمده

جهت خرید و فروش مغز بادام با مدیر فروش مجموعه تماس بگیرید.     ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

معمولاً هر چه به عید نزدیک می شویم فروش عمده مغز بادام سنگی افزایش پیدا می کند.

فروش مغز بادام عمده توسط بسیاری از خشکبار فروشان و آجیل فروشان در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

فروش مغز بادام سنگی درجه ۱

بیشترین فروش مغز بادام در ایران مربوط به بادام سنگی می باشد، بادام سنگی سرشار از چربی، چربی غیر اشباع است و برای سلامتی بسیار مفید و حائز اهمیت می باشد.

بهترین راه جایگزین برای پسته با توجه به افزایش قیمت پسته جایگزینی مغز بادام سنگی می باشد، که یک روش  منحصر به فرد و بسیار عالی است.

شرکت دورینام فروش مغز بادام سنگی را به بهترین نحو انجام می‌دهد. افتخار ما این است که بادام سنگی را به صورت عمده در اختیار عمده فروشان و صادر کنندگان قرار می‌دهیم و این خدمت را به آنها ارائه میدهیم

ما بهترین بادام ایران را در گروه‌های مختلف بادام زمینی و بادام درختی به تجار و عمده فروشان عرضه می نمایم ما از حضور و تماس شما با شرکت دورینام جهت خرید بادام بسیار استقبال می کنیم.

خرید عمده مغز بادام ایرانی

پخش انواع بادام سنگی عمده

اگر شما کشاورز عمده کار هستید ما از خرید مغزبادام شما استقبال می‌کنیم.

با توجه به درخواست های انبوهی که از شرکت دورینام می شود، شرکت دورینام مبادرت به خرید بادام از تامین کنندگان دیگر نیز می نمایند.

چنانچه شما دارای بادام با کیفیت هستید و آن را کاملاً منصفانه قیمت گذاری می کنید با شرکت ما تماس بگیرید و محصولات خود را معرفی کنید. ما محصولات کشاورزی شما را با قیمت خوب خریداری می‌کنیم و آن را به بازرگانان و عمده‌فروشان عرضه می‌کنیم.

مزارع بادام دورینام

شیوه خرید بادام از کشاورزان توسط شرکت دورینام

کشاورزانی که دارای بادام هستند برای فروش محصول خود می توانند با مدیر فروش شرکت تماس حاصل فرمایند.

فرآیند عرضه محصولات شما به این شکل است که شما ابتدا تصاویر دقیق و واضحی از محصولات خود برای ما ارسال میکنید.

نحوه گرفتن عکس به این شکل است که شما مقداری از محصول را دست خود ریخته باشید و سپس از آن عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید. عکس ها طوری باشید که رنگ تصویر با خود بار یکی باشد اگر شرکت نمونه شما را تایید کرد از شما درخواست می کند تا بخشی از این بادام را برای شرکت ارسال کنید.

مرکز عرضه بادام درختی ارزان

قیمت مغز بادام خام درجه یک فروش عمده

قیمت مغز بادام به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلاً قیمت مغز بادام مامایی از سایر محصولات بادام بالاتر است قیمت بادام سنگی نیز پایین تر از بقیه بادامها است به همین دلیل قیمت مغز بادام سنگی نیز متفاوت می‌شود رنگ تاثیر مستقیم در تعیین قیمت مغز بادام دارد.

ما در شرکت دورینام عمده فروش مغز بادام سنگی و سایر مغز بادام ها می باشیم و همچنین در زمینه بادام زمینی نیز فعالیت داریم.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.