برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده مغز بادام شهرکرد

مغز بادام شهرکرد در بین بادام هایی که در کشور ما ایران کشت می شود از نوع مرغوب ترین این میوه خوش طعم می باشد که باید گفت استان چهار محال و بختیاری و به خصوص شهرستان شهرکرد مرکز و قطب برداشت این محصول خوشمزه و مقوی می باشد . از بادام استفاده های زیادی می توان انجام داد که استفاده در آجیل در کنار سایر مغز هایی چون پسته و فندق و گردو و غیره بسیار پرکاربرد و البته با طعم خوشایند خود بسیار پر طرفدار است .

فروش عمده مغز بادام شهرکرد

مشخصات انواع بادام صادراتی

مشخصات انواع بادام صادراتی

بادام شهرکرد که به خاطر مرغوبیت و کیفیت عالی معمولا قیمت بالاتری نسبت به سایر تولیدات هم رده خود دارد خب البته همیشه کیفیت برای مشتری هزینه بردار است که در تولید و کاشت و برداشت بادام نیز روال به همین گونه است و شما در بازار تفاوت قیمت ها را با مقایسه کیفیت مشاهده خواهید کرد . 

بادام میوه ای درختی است که از درخت بادام برداشت می شود و طعم آن از طیف شیرین تا تلخ می باشد . بادام شیرین بیشتر کاربرد غذایی دارد و در طبخ خیلی از غذاهای و البته غذاهای اصیل ایرانی استفاده می شود و البته. در تهیه دسر ها نیز کاربرد فراوانی دارد و از نوع خلال شده و پودر شده آن در تهیه غذا و دسر استفاده می شود و از بادام تلخ نیز استفاده های زیادی می شود که تهیه روغن بادام یکی از ده ها کاربرد آن است  . در آجیل شب عید هم که بادام شور شده جایگاه ویژه ای دارد . از خواص بادام هر چه بگوییم کم است این مغز خوش طعم دارای ویتامین های فراوان ، کلسیم ، فسفر و آهن است و البته خواص بسیار دارد و کمک کننده هضم غذا می باشد ، برای زیبایی و تقویت پوست بسیار مفید است و دارای خواص درمانی بالایی است و مصرف روزانه چند عدد بادام به همه افراد توصیه می شود .

قیمت بهترین انواع مغز بادام شهرکرد

قیمت بهترین انواع مغز بادام شهرکرد

هر محصولی و هر تولیدی در بازار دارای قیمت های متفاوت است و فاصله از ارزان تا گران هر محصولی همچون بادام بستگی به کیفیت و مرغوبیت آن دارد و طبیعی است بین دو محصول یک نام آن که از کیفیت و طعم و ظاهر بهتری برخوردار باشد مسلما قیمت بالاتری هم خواهد داشت .

بادام درجه یک‌ که از نوع بهترین تولیدات این محصول و به طور عمده در شهرکرد برداشت می شود در بازار توسط شرکت های پخش به فروش می رسد که البته باید گفت که بخش عمده ای از این برداشت ها هم به سایر مناطق دنیا صادر می شود .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.