برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده مغز پسته سبز قزوین – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده مغز پسته سبز قزوین – شرکت بازرگانی درینام – مغز پسته قزوین در ایران شهرت فراوانی دارد و بسیار در بین مردم شناخته شده است و دلیل آن رنگ سبز مغز پسته قزوین است.

 

نوع پسته قزوین عرضه شونده در بازار
خلال پسته
پودر پسته
مغز پسته کامل
لپه پسته
دندانه پسته

 

مغز پسته در کدام استان ها تولید میشود؟

فروش عمده مغز پسته سبز قزوین - شرکت بازرگانی درینام

بیشترین مقدار تولید مغز پسته در ایران به شهر های کرمان قزوین و رفسنجان وسیرجان اختصاص دارد اما در همه استان ها عرضه میشود.

 

اگر شما دارای کارگاه شیرین پزی و یا دارای کارخانه بستنی سازی هستید شرکت بازرگانی درینام به شما پیشنهاد میکند تا از مغز پسته قزوین در تولید خوراکی های خود استفاده کنید زیرا علاوه بر اینکه برای تزیین کیک و حلوا و بستنی دارای رنگ سبز زیبا است قیمت بسیار مناسب و به صرفه ای دارد و علت قیمت مناسب آن این است که مغز های کوچک پسته را به خلال و پودر و…فراوری میکنند

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه پشتیبانی شرکت بازرگانی درینام تماس حاصل فرمایید

خواص و ضرر مصرف پسته

پسته برای درمان کم خونی. برطرف کردن یبوست بسیار مفید است و ارامش بخش نیز هست علاوره بر ان دارای انواع ویتامین های مورد نیاز بدن است و یک غذای کامل برای میان وعده به حساب می اید.

اما به دلیل داشتن چربی زیاد برای افرادی که دارای کلسترول خون هستند توصیه نگیشود و هچنین زیاد خوردن ان برای افرادی که گرم مزاجن مضر نیز هست البته تعداد قابل توجهی از مردم در جهان به خوردن پسته حساسیت دارند.

 

بسته بندی و نگه داری از پسته خلال پسته و پودر پسته بسیار کار پر اهمیتی است زیرا در نبود شرایط مناسب پسته بهترین مکان برای رشد افت های سمی به نام افلاتوکسین میباشد، ما به مشتریان خود این اطمینان را داده ایم و خواهیم داد تا پسته های مرغوب و فاقد افلاتوکسین را به دستشان نیرسانیم و از این جهت خیالشان را اسوده خاطر خواهیم کرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با گروه پشتیبانی شرکت بازرگانی درینام تماس حاصل فرمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.