برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده مغز پسته قزوین – شرکت درینام

فروش عمده مغز پسته قزوین – شرکت درینام تولید کننده مغز پسته قزوین درجه یک واعلا می باشد و آماده همکاری با تجار و مصرف کنندگان است .

 

فروش عمده مغز پسته قزوین

 

فروش عمده مغز پسته قزوین - شرکت درینام

پسته سبز خرد شده ایرانی یا مغز پسته  با کیفیت بالا یکی از محبوب ترین محصولات در بازارهای جهانی است.اصلی ترین مرکز خرید برش و خلال پسته در ایران قزوین ، کرمان و مشهد است.

 

کارخانه ها و کارگاه های خرد کردن پسته بیشتر در نزدیکی مرکز تولید پسته واقع شده است.همانطور که می دانید مرکز تولید پسته در ایران استان کرمان است.اما بیشتر محصولات خلال و خلال پسته ایران متعلق به این استان نیست.بلکه استان قزوین بیشترین فروش پسته خرد شده را دارد.لیل اصلی تبدیل شدن قزوین و بوئین زهرا به مرکز اصلی تولید خلال پسته ، نوع تولید پسته در این منطقه از کشور است.پسته قزوینی دارای هسته ای بسیار سبز ، شکل بلند و با درصد مناسب چربی است.

این نوع مغز پسته برای تولید پسته خرد شده و خرد شده عالی است. بدیهی است که خروجی این مغزهای پسته یکی از پرفروش ترین پسته های خرد شده و خرد شده است.اگر می خواهید این کار را شروع کنید خرید چنین پسته خرد شده بهترین گزینه است.ناگفته نماند که پسته های قزوین در ابتدای فصل به استان های دیگر ارسال می شوند.بسیاری از تولیدکنندگان خلال و خلال در استان های کرمان و خراسان مواد اولیه (مغز پسته) خود را از استان قزوین خریداری می کنند.

 

همانطور که گفته شد ، خلال پسته که با مغز قزوینی تولید می شود بسیار خوب است.اما مرکز خرید آن فقط در استان قزوین نیست و سایر واحدهای تولیدی در سراسر کشور نیز این محصول را ارائه می دهند.در استان های کرمان و خراسان علاوه بر قزوین ، حجم تولید خلال پسته قابل توجه است.از آنجا که بیشتر بازرگانان و خریداران پسته ایران به این دو استان می روند ، محصولات جانبی پسته را نیز از سایر استانها تهیه می کنند.به طور خاص ، تعیین یک مرکز خاص برای خرید پسته خرد شده برای صادرات امکان پذیر نیست.

اما در استانهای تولید کننده پسته تعداد واحدهای برش زیاد است.یکی از واحدهای تولید کننده خلال و خلال پسته در ایران ، کارخانه تولید مغز پسته درینام است.در این شرکت کلیه موارد مربوط به تولید ، بسته بندی ، حمل و نقل و کلیه مراحل گمرکی در مورد پسته و سایر محصولات انجام می شود.

در شرکت آجیل و میوه های خشک درینام ، بسیاری از سفارشات غیر شخصی و از طریق فروشگاه های آنلاین این شرکت تهیه می شوند.با محبوبیت این مجموعه در بازار میوه های خشک ، بسیاری از مشتریان در داخل و خارج از ایران فقط با تماس مستقیم با مدیران فروش ، خلال پسته خود را برای واردات از این شرکت خریداری می کنند.البته به دلیل نوسانات قیمت در زمینه پسته ، امکان ارسال قیمت فعلی محصولات در وب سایت وجود ندارد.در همین راستا کانالهای ارتباطی مختلفی جهت برقراری ارتباط با واحد فروش قرار داده شده است.
ساده ترین راه پر کردن فرم های تماس با واحدهای پشتیبانی سایت است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.