برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده و صادرات بادام ربیع

فروش عمده و صادرات بادام ربیع

معرفی بادام ربیع

دورینام بهترین انتخاب برای خرید و فروش عمده و صادرات بادام ربیع می باشد.

صادرات بادام دورینام

محل و منشاء بادام ربیع کشور ایران است، مدت زمان گلدهی بادام ربیع متوسط بوده و دیر گل است. معمولاً در بادام ربیع زمان رسیدن میوه زود اتفاق می افتد. پوست میوه درخت بادام ربیع سخت است و طعم مغز آن بسیار شیرین است مغز بادام ربیع روشن است و حدود ۳۳ درصد مغز دارد. معمولاً عادت باردهی درخت بادام ربیع به صورت شاخه یکساله و اسپرت و از نوع باربری خود ناسازگار است.

قیمت مغز بادام درختی ربیع

فروشگاه مغز بادام شیرین مامایی

در پی افزایش کیفیت مغز بادام ربیع فروش و صادرات بادام ربیع افزایش بسیار زیادی داشته است. صادرات مغز بادام ربیع نیز به کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای اروپایی و کشور هند نیز افزایش پیدا کرده است.

برای افزایش میزان صادرات و فروش بادام ربیع اگر برنامه‌ریزی دقیق و صحیحی جهت فرآوری، تبدیل، تکمیل و بسته بندی این محصول در مناطقی که کشت داشت و برداشت می شود صورت گیرد بدون تردید میزان صادرات بادام ربیع را افزایش دهیم.

بادام ربیع دورینام

بادام ربیع یکی از انواع محصولات بادام منحصر به فرد ایران می باشد که برای فروش و صادرات مورد استفاده قرار می گیرد همانگونه که در بالا گفته شد مغز بادام ربیع حدود ۳۳ درصد مغز دهی دارد و این سبب می‌شود بادام ربیع بتواند با بادام مامایی نیز رقابت کند، چرا که از لحاظ شکل و ظاهر و از لحاظ رنگ و کیفیت بسیار به بادام مامایی نزدیک است و این موضوع ارزش بادام ربیع را بسیار افزایش داده است.

برای خرید بادام ربیع با ما تماس بگیرید

ایران یکی از بهترین تولیدکنندگان بادام درختی شیرین است. همیشه برای کسانی که به فکر خرید بادام روختی هستند در دقیقه بادام وجود داشته است، ما می توانیم این محصول را در کشور به آسانی تهیه و خریداری نماییم.

یکی از مهمترین دغدغه‌های مشتریان این است که محصول خالص به دستشان برسد یعنی محصول یک دست و بدون قاطی کردن با سایر بادام باشد. ما در شرکت دورینام با برنامه ریزی و بازرسی دقیق در زمینه تقسیم بندی و جداسازی بادام شیرین از بادام تلخ همیشه توانستیم بادام ربیع و بادام مامایی و سایر بادام ها را به صورت یکدست و دسته بندی شده و دقیق در اختیار مشتریان قرار بدهیم، شاید این موضوع سبب شده تا هزینه‌های ما در تأمین نیازهای مشتری افزایش یابد اما همین مهم سبب ایجاد رضایت طولانی مدت مشتریان برای ما شده است و به شکرانه الهی ما مشتریان وفادار بسیار زیادی داریم.

شرکت عرضه مغز بادام ربیع

دورینام مالک بسیاری از مزارع تولید بادام ایران است، در تمام مزارع ما تیم تحقیق و بررسی علمی، و تیم تحقیق و بازرسی صحت و سلامت محصولات به صورت همیشگی و دائمی در حال کار کردن و فعالیت هستند، این مهم سبب شده تا ما دارای اعتبار بالایی در میان مشتریان، بازرگانان، تجار و مشتریان خارجی باشم.

دورینام بهترین انتخاب برای خرید و فروش عمده و صادرات بادام ربیع می باشد.

برای خرید بادام ربیع درجه یک و با کیفیت و یکدست با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

ما همیشه تلاش کرده ایم قبل از اینکه فروشنده خوبی باشیم یک مشاور بی‌نظیر برای خریداران باشیم.

چرا که این امر سبب می‌شود نیاز مشتری دقیقاً بررسی شود و آن چیزی را که در نظر اوست و او تحویل دهیم.

 

برای خرید:

برای خرید محصولات بادام دارینام که شامل:

  • بادام ربیع
  • بادام مامایی
  • بادام سنگی
  • بادام محب
  • بادام منقا
  • بادام ربیع
  • بادام زمینی
  • و سایر بادام ها  با مدیر فروش مجموعه دورینام تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.