برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده و فله بادام پوست کاغذی شهرکرد

ما در شرکت بزرگ درینام محصولات باغی که شامل انواع بادام درختی، بادام زمینی و پسته و همچنین بادام پوست کاغذی را بدون واسطه در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم.

به دلیل افزایش چشمگیر قیمت پسته، در سال ۱۹۹۸ بسیاری از صنایع و افرادی که پسته مصرف می کردند به مغز بادام روی آوردند. واقعیت این است که دلیلی ندارد که هزینه های زیادی را صرف این مسائل و خرید پسته کنیم. مغز بادام فله ای ایرانی دارای خاصیت پسته است. حذف کلیه موارد استفاده از پسته و کاهش هزینه ها امکان پذیر است.

برای خرید و مشاوره با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فواید بادام بادام پوست کاغذی (محب)


بادام محب پوستی شکننده و محکم دارد که براحتی شکسته میشود تا به هسته آن برسد. یکی از مزایای درخت بادام این است که مقاومت خوبی در برابر قطع آب دارد و به همین دلیل در باغ های بارانی کاشته می شود. از این بادام به شکل نمک و بو داده استفاده می شود و همچنین در صنایع دارویی و غذایی کاربرد زیادی دارد.

بادام پوست کاغذی از محبوبیت بیشتری در بین مردم برخوردار است زیرا پوست چوبی آن نازک است و قدرت پوست اصلی آن را ندارد بنابراین با کمی فشار به راحتی می شکند و دانه های آن به راحتی جدا می شود. بادام کاغذی در مغزهای نمکی، بو داده و خام در مغزها استفاده می شود و یکی از محبوب ترین بادام ها است.

برای خرید و مشاوره و بررسی قیمت بادام پوست کاغذی با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

از فواید بادام پوست می توان در موارد زیر اشاره کرد:

هوش را تقویت کنید:

بادام سرشار از مواد مغذی است که برای رشد و سلامت مغز انسان مهم است. مصرف بادام با افزایش سطح هوش در ارتباط است، به همین دلیل مدتهاست که از آن به عنوان ماده اصلی برای کودکان بزرگ استفاده می شود.

قدرت استخوان:

بادام منبع بی نظیری از ویتامین ها ، مواد معدنی و مقدار زیادی فسفر است. فسفر تأثیر قابل توجهی در استحکام و دوام استخوان دارد و از بیماری های مرتبط با سن مانند پوکی استخوان جلوگیری می کند.

سلامت قلب:

جلوگیری از بیماری های قلبی یکی دیگر از فواید بادام برای سلامتی است. چربی های اشباع نشده ، پروتئین ها و پتاسیم موجود در بادام همه به سلامت قلب کمک می کنند. ویتامین E که یک آنتی اکسیدان مثر است و خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد. در حالی که منیزیم موجود در بادام می تواند در جلوگیری از حمله قلبی موثر باشد.

کاهش فشار خون:

پتاسیم موجود در بادام به تنظیم فشار خون و کاهش سطح نمک کمک می کند و نوسانات فشار خون را کنترل می کند. سایر مواد مغذی موجود در بادام نیز تعادل لازم را برای بدن ایجاد می کند که می تواند از بسیاری از بیماری ها جلوگیری کند.

برای خرید و مشاوره و بررسی قیمت بادام پوست کاغذی با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

خرید عمده بادام عمده فروش اصلی

فروش عمده بادام پوست کاغذی بسیار پرطرفدار است. بادام محب و پوست کاغذی یکی از غذاهای بسیار مفید برای همه افراد فعال است که در ایران نیز به مقدار کافی تولید می شود. درخت بادام پوست کاغذی یک درختچه است و میوه آن (مغز بادام) است.

به همین دلیل بادام درختی نامیده می شود. بادام درختی گیاهی بومی ایران است که در آب و هوای گرم و مرطوب به خوبی رشد می کند. به همین دلیل سطح زیر کشت این محصول در استان های اصفهان و شهرکرد زیاد است و این دو استان دو قطب عمده تولید این محصول در کشور هستند.

بنابراین شرکت ها و کارخانه ها تمام سفارشات خود را برای پردازش این محصول به این دو استان می دهند. می توانید اطلاعاتی در مورد بادام خام و بادام با طعم فله در وب سایت های مختلف پیدا کنید. اما ما بادام درختی را به صورت عمده در توزیع و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. برای خرید و مشاوره و بررسی قیمت بادام پوست کاغذی با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.