برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده و فله پسته فندوقی – صادرات به کویت و قطر

فروش پسته ، فروش عمده و فله پسته فندوقی – صادرات به کویت و قطر، شرکت درینام تولید کننده و تامین کننده انواع مختلف پسته برای مصارف داخلی و صادرات خارجی می باشد، برای خرید عمده پسته صادراتی جهت صادرات به کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس با کارشناسان شرکت درینام تماس بگیرید. ما در زمینه تولید و صادرات پسته ایرانی حرف اول را میزنیم و پسته های فندوقی، کله قوچی، اکبری و احمد آقای را تولید و به کشورهای مختلف صادرات میکنیم.

حقایق تغذیه ای: در یک وعده پسته چه چیزی وجود دارد؟

برای خرید عمده و فله پسته برای صادرات با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

در یک وعده ۱ اونس (حدود ۳۰ گرم) ، که تقریبا ۱/۲ فنجان همراه پوسته ، یا ۴۹ پسته است ، وجود دارد:

کالری: ۱۶۰

پروتئین: ۶ گرم

چربی: ۱۴ گرم

چربی اشباع شده: ۱٫۵ گرم

چربی اشباع نشده: ۱۱ گرم

کربوهیدرات: ۸ گرم

قندها: ۲ گرم

فیبر: ۳ گرم

سدیم: ۰ میلی گرم

همچنین در یک وعده پسته دوزهای سالم مس ، منگنز ، ویتامین B6 ، تیامین ، فسفر و منیزیم دریافت می کنید.

فواید پسته برای سلامتی

تحقیقات زیادی در مورد پسته وجود دارد – خوردن منظم آنها برای قلب شما مفید است و ممکن است به شما در کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی در آینده کمک کند. تبدیل آنها به یک قسمت منظم از رژیم غذایی نیز می تواند از افزایش وزن در آینده جلوگیری کند. در اینجا ، لیستی از مزایای قابل توجه را گردآوری کرده ایم

کلسترول خود را بهبود ببخشید

برای خرید عمده و فله پسته برای صادرات با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

در مورد قدرت کاهش کلسترول در افزودن پسته به رژیم غذایی شما تحقیقات کاملی وجود دارد: مطالعات نشان می دهد که پسته می تواند به بهبود کلسترول کل ، کلسترول LDL “بد” و همچنین نسبت کل کلسترول HDL “خوب” و همچنین کمک کند. نسبت LDL به HDL. اما همچنین ، آیا می دانید انواع LDL وجود دارد که به ویژه آسیب زنند؟ وجود دارد – و حتی تحقیقات نشان می دهد که خوردن پسته نیز می تواند به این نوع کمک کند. اگرچه این مورد جالب است: بیشتر مطالعات خواستار افزودن پسته به رژیم کم چرب یا رژیم غذایی با چربی متوسط ​​بود. به عبارت دیگر ، شما فقط نمی توانید پسته را به رژیم غذایی معمول غربی خود اضافه کنید و انتظار داشته باشید که فواید زیادی داشته باشید.

مخازن خون را نرم نگه می دارد

برخی مطالعات نشان می دهد که پسته می تواند به کاهش فشار خون شما کمک کند ، اما تحقیقات کافی برای گفتن اینکه خوردن آنها فشار خون را بهبود می بخشد وجود ندارد. همانطور که گفته شد ، انعطاف پذیری رگ های خونی و سالم بودن پوشش رگ های خونی می تواند به شما در حفظ فشار خون کمک کند – و همچنین برای سلامت کلی قلب شما مهم است. و تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد خوردن پسته (به عنوان بخشی از رژیم غذایی نسبتاً سالم و سبک زندگی که شامل ورزش نیز می شود) به سلامت عروق خونی کمک می کند. برای کمک به کاهش فشار خون ، این نکات مورد حمایت تحقیق را امتحان کنید.

برای خرید عمده و فله پسته برای صادرات با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.