برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده پسته امسال کرمان

دوینام بازار بزرگ پسته

فروش عمده پسته امسال کرمان – شرکت دورینام یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کننده انواع پسته تازه و خشک استان کرمان و مناطق مختلف کرمان می باشد که آن را با قیمت فوق العاده به فروش می رساند.

فروش عمده پسته امسال کرمان

اصلی ترین و بزرگترین استان و قطب تولید و فروش پسته در کشور کرمان می باشد. لازم به ذکر است بیشترین حجم و مرغوبترین تولیدات انواع پسته فقط متعلق به استان کرمان و شهرستان های مختلف آن می باشند. شهرهای رفسنجان، سیرجان، انار، زرند، شهر بابک و غیره از مهمترین مناطق تولید کننده انواع پسته در استان کرمان هستند. انواع مختلف پسته با درجه بندی و سایز بندی مختلف در مناطق مختلف تولید و فرآوری می شود.

 

 

اگر بخواهیم انواع پسته کرمان را نام ببریم عبارتند از: پسته اکبری – پسته کله قوچی – پسته احمد آقایی و پسته اوحدی…

استان کرمان به دلیل آب و هوا و موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب برای تولید پسته، انواع مختلف را با طعم های بسیار عالی در استان کرمان تولید می کنند، پسته استان کرمان علاوه بر رونق بازار داخلی رونق و تاثیر بسیار زیادی در بازار خارجی گذاشته است.

مزارع کشاورزی دورینام در استان کرمان قابل توجه و قابل ملاحظه است شرکت دورینام در ایران به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع پسته در استان کرمان فعالیت می‌کند و حدود ۵۰ درصد تولیدات پسته خود را در ایران و ۵۰ درصد بعدی را به بازارهای خارجی صادرات می کند.

صادرات پسته  

شرکت دورینام یکی از بهترین صادر کنندگان پسته کرمان به کشور روسیه می باشد.

با توجه به اینکه پسته استان کرمان پسته مرغوب صادراتی است و کشور روسیه یکی از پرطرفدارترین کشورها برای خرید خشکبار ایرانی می باشد دورینام عمده تولیدات پسته خود را به کشور روسیه صادرات می کند.

صادرات پسته

فصل برداشت پسته در استان کرمان بازار خرید و فروش رونق بسیار زیادی می گیرد. پسته کرمان متقاضیان بسیار زیادی در میان مصرف کنندگان داخلی و خارجی دارد.
بهترین روش پیشنهادی برای خرید بسته با کیفیت استان کرمان خرید مستقیم و بدون واسطه، و خرید مستقیم از کشاورزان می باشد، دورینام یک مجموعه کشاورزی بزرگ و تولید کننده انواع پسته کرمان می باشد. برای خرید انواع پسته کرمان با ما تماس بگیرید.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

باتوجه به این که فروشندگان مختلفی برای پسته کرمان وجود دارد اما دسترسی به منابع دست اول برای تامین پسته کاری سخت و دشوار است، مجموعه دورینام یک مجموعه کشاورزی فرآوری، بسته بندی، فروش و صادرات پسته کرمان است. شما می توانید با ارتباط با مدیر فروش شرکت دورینام بدون واسطه و به صورت دسته اول پسته استان کرمان را خریداری کنید.

 

دورینام

برای خرید انواع پسته واسطه و به صورت یکدست با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید تیم پشتیبانی شرکت دوری نام پاسخگوی تماس های شما خواهد بود.

برای خرید پسته با شرکت دورینام تماس بگیرد.

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.