برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده پسته اکبری رفسنجان و کرمان

خرید و فروش عمده پسته اکبری رفسنجان و کرمان – شرکت بازرگانی درینام پسته اکبری رفسنجان را با قیمت مقرون بصرفه در اختیار خریداران گرامی قرار میدهند، برای مشاوره و خرید با در تماس باشید. یکی از انواع پسته ایران پسته اکبری است که متقاضیان زیادی دارد و برای صادرات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. درخت ایران پسته اکبری چند گل است که به خوبی در برابر آفات و بیماری ها مقاوم است.

———

فروش عمده پسته اکبری رفسنجان و کرمان


فروش عمده پسته اکبری رفسنجان و کرمان

از این نوع پسته در صنایع غذایی در پودر استفاده می شود و در آجیل های خام به عنوان اصلی ترین عضو استفاده می شود. از پسته اکبری به دلیل چربی خوب در خارج از کشور در تولید صابون و انواع مواد آرایشی استفاده می شود.

از پسته اکبری به عنوان میان وعده های خوب و ساده برای همه استفاده شود ، همچنین عسل و پسته اکبری می تواند در درمان مشکلات عصبی و کسانی که مشکل خواب دارند موثر باشد.

پسته اکبری از جمله مواد مغذی ترین مغزها است. آنها غنی از ویتامین E ، کلسیم ، فسفر ، آهن و منیزیم هستند. طبق گفته وزارت کشاورزی ایالات متحده ، پسته اکبری همچنین حاوی روی (روی) ، سلنیوم ، مس و نیاسین (ویتامین B3) است.

پسته اکبری از نظر مواد مغذی و مواد مفید بسیار غنی از سایر مغزها است. درخت پسته اکبری به دلیل ارزش دارویی بالا و طعم دلپذیر معروف است.

به همین دلیل بسیاری از مردم مشتاقانه پسته اکبری را در رژیم غذایی خود قرار می دهند. برای افزایش و تسریع جذب مواد مغذی در پسته اکبری ، می توانید آن را مستقیماً ترجیحاً با معده خالی بخورید. پسته اکبری را یک شب در آب خیس کنید و فردا صبح بنوشید. علاوه بر این ، از ایران مامرا بادام به عنوان یک چاشنی و یک ماده عالی تزئینی برای برخی غذاها نیز استفاده می شود.

خرید و فروش عمده پسته اکبری رفسنجان و کرمان – شرکت بازرگانی درینام پسته اکبری رفسنجان را با قیمت مقرون بصرفه در اختیار خریداران گرامی قرار میدهند، برای مشاوره و خرید با در تماس باشید. شرکت بازرگانی درینام پسته اکبری رفسنجان را با قیمت مقرون بصرفه در اختیار خریداران گرامی قرار میدهند، برای مشاوره و خرید با در تماس باشید.

ارتباط با ما
مهندس فرحانی: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.