برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده پسته تهران – شرکت درینام

فروش عمده پسته تهران – شرکت درینام تامین کننده و فروشنده انواع پسته رفسنجان در تهران میباشد و شما میتوانید برای خرید مستقیم پسته از تامین کننده با ما در ارتباط باشید.
فروش عمده پسته تهران

فروش داخلی انواع پسته در بازار تهران

فروش عمده پسته تهران - شرکت درینام
فروش عمده پسته تهران
تهران بزرگترین مرکز خرید و فروش پسته در ایران است و به علت جمعیت زیاد عرضه و تقاضای بالایی دارد، پسته رفسنجان در بسیاری از شهر های ایران عرضه میشود که بیشترین درصد آن در تهران است.
فروش عمده پسته تهران
شما میتوانید خرید حضوری را در بازار بزرگ مولوی تجربه کنید، اما برای خرید تناژ بالا یقینا  درخرید  حضوری دچار مشکل میشوید، شما میتوانید انواع پسته و انواع نوع فراوری شده آن را از شرکت بازرگانی خشکبار درینام بدون دغدغه خریداری نموده و در محل مورد نیاز تحویل بگیرد.
فروش عمده پسته تهران
پسته صادراتی از نوع درجه ۱پسته رفسنجان میباشد که مرغوبیت آن برای مشتری های خارجی در اولویت قرار دارد شما میتوانید بدون دغدغه صادرات خشکبار خود را به ما بسپارید زیرا درینام با کارشناسان زبان انگلیسی و عربی مکالمه با کشور های خلیج و اروپایی را آسان نموده و بهترین شرایط صادرات را فراهم میکند.
فروش عمده پسته تهران

انواع پسته

فروش عمده پسته تهران - شرکت درینام
فروش عمده پسته تهران
پسته در دو شکل بادامی و فندقی شناخته شده است که پسته احمد آقایی و پسته اکبری و پسته بادامی جزء گروه پسته های بادامی و پسته کله قوچی  و پسته فندقی جزء گروه پسته های فندقی میباشد.
فروش عمده پسته تهران
همانطور که از نامشان پیداست گروه های بادامی پسته های درشت و کشیده هستند که اغلب صادراتی به شمار می آیند و در بازار داخلی سهم کم تری دارند ، پسته های فندقی کوچک و شبیه فندق میباشند که در بازار داخلی سهم بالاتری دارند البته صادرات نیز میشوند.
فروش عمده پسته تهران
اگر پسته مرغوب با قیمت مناسب و دارای انس بالاتری میخواهید پسته فندقی بهترین گزینه برای شما می باشد انس چیست. به میزان تعداد پسته موجود در ۱کیلو گرم انس میگویند مثلا در یک کیلو گرم تعداد بیشتری از پسته فندقی وجود دارد نسبت به پسته اکبری یا احمد اقایی می باشد.
فروش عمده پسته تهران
انواع محصولات فراوری شده پسته 
خلال پسته 
پودر پسته  پسته دندانه 
پسته لپه ای 
گروه پشتیبانی شرکت بازرگانی درینام با افتخار منتظر ارائه مشاوره رایگان به شما هموطنان و خریداران گرامی می باشند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.