برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده پسته خراسان رضوی شرکت خشکبار درینام

فروش عمده پسته خراسان رضوی با شرکت بازرگانی خشکبار درینام – پسته درجه یک خراسان رضوی رتبه چهارم سطح زیر کشت پسته کشور را دارد و ما توانسته ایم بهترین پسته خراسان رضوی را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماییم و آماده همکاری با صادر کنندگان و تجار ایرانی و بین المللی هستیم.

 

فروش عمده پسته خراسان رضوی شرکت بازرگانی خشکبار درینام


ما در حال حاضر پسته خراسان رضوی را به چندین کشور جهان صادرات میکنیم از جمله چین، ایتالیا، کانادا؛ هلند، مالزی، هند و چین کشور دیگر آسیایی و اروپایی صادرات میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صادرات پسته و انجام امور صادرات پسته با ما در تماس باشید.


شاید اکثر مردم فکر کنند که پسته تنها در کرمان و شهر معروف رفسنجان کشت شود اما در سالهای اخیر به دلیل کمبود باران و بالاد رفتن دما در تابستان و زمستان باعث شد که کشاورزان خراسان به کاشت پسته روی بیاورند .


پسته خراسان مانند پسته رفسنجان با کیفیت بالا عرضه میشود:

پسته سفید فیض آباد

پسته اوحدی

پسته کله قوچیِ

پسته احمد اقایی

پسته اکبری

پسته فندقی از انواع تولید پسته در خراسان است.


کیفیت باردهی و کیفیت محصول برداشتی به شکل ویژه ای به شرایط آب و هوایی آن بستگی دارد؛ خراسان به دلیل اب و هوای مناسب برای کشت پسته چند سالی است که بهترین نوع پسته را تولید میکند و به بازار جهانی نیز عرضه میکند. شاید خیلی از مشتریان خارجی با پسته خراسان آشنایی نداشته باشند اما مشاوران تجاری درینام با معرفی این محصول سبب آشنایی بازار خارجی با پسته با کیفیت خراسان شده اند.


هرساله پیش از ۱۵ هزار تن پسته از باغ های زیرکشت این محصول برداشت میشود. شرکت بازرگانی درینام دست واسطه ها را کوتاه کرده و توانسته با خرید مستقیم باعث سودهی بیشتر به کشاورز شود و سبب شده این محصول با قیمت کمتری به بازار داخلی و خارجی عرضه گردد.

ما توانسته ایم بهترین پسته خراسان رضوی را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماییم و آماده همکاری با صادر کنندگان و تجار ایرانی و بین المللی هستیم.


*هم اکنون برای خرید و صادرات این محصول با ما در ارتباط باشید*

نام: فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.