برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده پسته در تهران – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده پسته در تهران – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع پسته دستچین رفسنجان اعلا وعرضه از درب کارخانه

پسته

 

فروش عمده پسته در تهران - شرکت بازرگانی درینام

درخت پسته بومی خاور میانه و آسیای میانه است که حدود ۵۰۰سال پیش در ایران بومی شده است. درخت پسته میوه خوراکی و لذیذی تولید میکند که جزء یکی از اعضای خانواده آجیل هاست.
پسته در صنعت کشاورزی ایران بسیار پراهمیت است و به عنوان دومین محصول بعد از نفت سبب وارد شدن ارز به کشور می شود، ایرانیان به پسته طلای سبز می گویند که اهمیت این محصول را نشان می دهد. در ادامه با انواع پسته تولید شده در ایران آشنا می شویم :

. پسته احمد آقایی
. پسته اکبری
. پسته کله قوچی
. پسته فندقی

انس پسته چیست؟

انس معیار سنجش میزان تعداد پسته موجود در یک کیلو گرم می باشد.

فروش عمده پسته در تهران

شرکت بازرگانی درینام به عنوان یکی از مراکز فروش عمده پسته در تهران فعالیت چشمگیری دارد.درینام انواع پسته صادراتی و دستچین را از کشاورزان رفسنچان خریداری نموده و پس از فراوری در کارخانه طبق نیاز بازار داخلی و نیاز مشتریان خارجی به بازار تهران عرضه میکند.
جهت اطلاع از قیمت فروش عمده پسته با کارشناسان فروش داخلی شرکت بازرگانی درینام تماس حاصل فرمایید ویا از طریق ارسال پیامک به واتساپ ویا درج اطلاعات خود در فرم بالای سایت با کارشناسان ارتباط برقرار کنید.
مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

صادرات پسته درینام

خوشبختانه شرکت بازرگانی درینام توانسته در بخشی از صادرات پسته ایران سهیم باشد و به چرخه اقتصادی کشور کمک کند.

پسته به کشور های مختلفی از جمله کشورهای غربی و شرقی صادر می شود زیرا پسته ایران در سراسر دنیا شناخته شده است و کشورهایی مانند آمریکا و ترکیه درحال رقابت می باشد. در صورتی که پسته آمریکا هم بومی ایران بوده و به آمریکا ی جنوبی برده شده است. از اعتماد شما سپاسگذاریم.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.