برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده پسته رفسنجان – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده پسته رفسنجان – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع پسته رفسنجان با کیفیت و دستچین می باشد، تیم پشتیلانی ما پاسخگوی شماست..

 

فروش عمده پسته رفسنجان

 

فروش عمده پسته رفسنجان - شرکت بازرگانی درینام

 

پسته یکی از بهترین محصولات کشاورزی ایران است که ارزش بسیار زیادی دارد و از گذشته های بسیار دور به دست بازرگانان ایرانی به کشور های مختلف  صادر می شده است .شهرستان رفسنجان در شمال غربی استان کرمان و از شهرهای این استان است.نام رفسنجان یا رفسنکان از دو کلمه رفسن به معنای مس و کان یعنی معدن، در زبان پارسی باستان گرفته شده است.

رفسنجان دارای آب و هوای نیمه کویری بوده و این شهر دارای تابستان‌های گرم و زمستان‌هایی سرد است.با توجه به اینکه پسته گیاهی است که در بیابان می‌روید، نسبت به خاک شور بسیار مقاوم است. همچنین این گیاه قادر است در زمستان درجه حرارت ۲۰- درجه سانتی گراد و در تابستان حرارتی معادل ۴۸ درجه سانتی گراد را تحمل کند.
درقبال رطوبت بالا، گیاه ضعیفی است. خرید پسته رفسنجان به علت کیفیت مرغوب آن در شرایط آب و هوایی مناسب رفسنجان برای پسته است.

انواع پسته رفسنجان :

شرکت بازرگانی درینام بزرگ ترین مرکز تامین انواع پسته درایران می باشد و پساه رفسنجان را بدون واسطه از کشاورز به دست صادر کنندگان و فروشندگان داخلی می رساند .

 

جهت اطلاع از قیمت انواع پسته رفسنجان به کارشناسان فروش داخلی درینام ارتباط برقرار کنید .

آبخندان کردن پسته

خندان بودن پسته یکی از ویژگی‌های اصلی آن است که صرف نظر از سایر ویژگی‌ها به تنهایی تأثیر قابل ملاحظه‌‏ای در تعیین قیمت آن در تجارت بین ‏المللی دارد. اگر چه این ویژگی یک پدیده طبیعی است که با رسیدن پسته همراه می‌باشد ولی نوسانات جوی، خصوصیات رقم کشت شده فقر و غنای خاک، نحوه داشت، زمان برداشت و سایر علل شناخته یا ناشناخته دیگر تأثیر مهمی در نسبت پسته‏‌های خندان و ناخندان دارد و به هر صورت همه ساله بخشی از پسته برداشت شده ناخندان است که عمدتأ به طرق مصنوعی خندان می‏‌گردد.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.