برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده پسته سروستان – شرکت درینام

برای خرید و فروش عمده پسته سروستان با تناژ بالا با ما تماس بگیرید. ما در شرکت درینام پسته سروستان را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار میدهیم. برای خرید عمده پسته سروستان رقم احمد آقایی به صورت تناژ با ما تماس بگیرید. شرکت درینام عرضه کننده تناژ بالای انواع پسته سروستان است، استان فارس و منطقه سروستان یکی از بهترین تولید کنندگان انواع پسته کشور است و ما نیز تولید کننده انبوه سروستان پسته در ارقام مختلف هستیم.

برای خرید تناژ بالا انواع پسته سروستان با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

معرفی پسته سروستان

فروش عمده پسته سروستان شرکت درینام

برداشت پسته از باغهای شهرستان سروستان آغاز شد، در حال حاضر ۵ هزار و ۵۳۴ هکتار از اراضی سروستان به کشت پسته اختصاص دارد که ۳ هزار و ۹۴۹ هکتار آن بارور و یک هزار و ۵۸۵ هکتار آن غیر مثمر است. پیش بینی می شود امسال ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تن پسته تازه در سروستان برداشت شود. امسال بارندگی در زمان تلقیح گل و نوسانات دما باعث افزایش ۵۰ درصدی تولید پسته در شهرستان سروستان شده است.
برداشت پسته از ماه سپتامبر(مهر) آغاز می شود و به عنوان کالایی وارد بازار مصرف می شود اما بیشتر محصول پسته در ماه اکتبر در بازارهای داخلی و خارجی به صورت خشک به فروش می رسد.

برای خرید تناژ بالا انواع پسته سروستان با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فروش عمده پسته سروستان

مجموعه بزرگ درینام ارقام مختلف پسته سروستان را با تنازهای بالا به صورت مستقیم از باغداران به دست مشتریان می رساند، مشتریان گرامی شما میتوانید ارقام مختلف پسته سروستان را بدون واسطه و به صورت دسته اول از مجموعه درینام خریداری کنید، ما همچنین ارقام مختلف پسته سروستان را قدرت بسیار بالایی در اختیار مشتریان قرار میدهیم. ما در مجموعه بزرگ درینام ارقام مختلف پسته سروستان را به صورت خام و با پوسته در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهیم.

—-

مشتریان گرامی برای خرید انواع و ارقام مختلف پسته سروستان با ما تماس بگیرید و ما فقط با یک تماس بالاترین تناژ از ارقام مختلف پسته سروستان را در اختیار شما قرار میدهیم. برای خرید تناژ بالا انواع پسته سروستان با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.