برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده چای لاهیجان – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده چای لاهیجان – شرکت بازرگانی درینام تامین کننده بهترین چای لاهیجان در تناژ های بالا برای فروش داخلی و صادرات است .

 

 

فروش عمده چای لاهیجان

 

فروش عمده چای لاهیجان - شرکت بازرگانی درینام

 

نقاط کشت چای در دنیا محدود هستند و این شرایط در ایران نیز در شهر لاهیجان با تلاش و همت ژنرال کنسول ایران در هند با نام کاشف السلطنه فراهم آمده است. از جمله کشور های بزرگ تولید کننده چای می توان به کنیا، هندوستان، چین و.. اشاره کرد که بزرگ ترین بازار تولید و صادرات چای دنیا را در اختیار دارند.

امروزه در بین انبوهی از چای های متنوع موجود در بازار چای سیاه ساده و خالص همچنان قدرتمند ترین چای به لحاظ خرید و فروش است و به دلیل رونق خوب اقتصادی بیشترین تمرکز مراکز تولید بر روی تهیه این چای بنا گردیده. تولید چای فرآیندی زمان بر و نیازمند مهارت است و همین مرحله را می توان در تحویل کیفیت نهایی بسیار مهم دانست به طوری که با مقایسه ظاهر و طعم و مزه چای متوجه خواهید شده که چای حاصله دو مرکز حتی نزدیک به هم از یکدیگر متفاوت هستند.

چای ایرانی یکی از چای های درجه یک و سالم دنیا با داشتن و حفظ خصوصیات مثبت بوده و شیوه تولید آن در ایران طی سال ها به صورت ارتدکس بوده و شهر لاهیجان را می توان منبعی پرتلاش و با داشتن کارشناسان مجرب در زمینه تولید بهترین چای ها دانست. خرید چای ایرانی درجه یک لاهیجان به صورت عمده و در حجم بالا توسط شرکت ها، تجار، ارگان ها و… در حال انجام است که نظارت و وجود سندیکای چای در این شهر بر اطمینان بیشتر به چای های عرضه شده بر این منطقه می افزاید.

 

چای لاهیجان اصل عصاره ی اصیل و طبیعی برگ های گیاه چای است. با عطر و طعم بی نظیر و رنگ دلنشین طبیعی خود سال هاست که یاور خستگی های کشاورزان گیلانی است. اگر از چای اسانس دار خارجی استفاده می کنید به شما پیشنهاد میکنیم که چای ایرانی ممتاز و اصیل را هم امتحان کنید تا دنیایی جدید از لذت نوشیدن چای لاهیجان روبرویتان گشوده شود.

جهت مشاهده قیمت چای لاهیجان، بررسی قیمت چای ایرانی بهاره لاهیجان و خرید چای عمده از گیلان باما همراه باشید .چای لاهیجان که بیشتر با نام چای بهاره لاهیجان نام برده می شود تنها چای جهان است که کاملا عاری از هر نوع سمی تهیه می شود. این ویژگی‌ به دلیل شرایط اقلیمی خاص و بی نظیر گیلان است. در گیلان بدلیل شرایط اقلیمی سرد و مرطوب آن سرمای هوای زمستان گاها تا ۱۰ درجه زیر صفر کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل بیشتر آفات خود به خود از بین میروند و معدود آفات باقی‌مانده هم توسط شکارگران طبیعی پاکسازی میگردند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.