برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده چای ممتاز لاهیجان – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده چای ممتاز لاهیجان – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع چای اعلا لاهیجان بهاره وتابستانه و پاییزه عرضه مستقیم ازدرب کارخانه

 

چای لاهیجان

فروش عمده چای ممتاز لاهیجان - شرکت بازرگانی درینام

چای لاهیجان از بهترین نوع چای های تولید داخلی است که در طعم ورنگ بی رقیب می باشد .لاهیجان یکی از مراکز مهم تولید چای در کشور عزیزما ایران  است و چای این منطقه به دلیل آب و هوای منحر به فرد از کیفیت بسیار بالایی ضمن مراحل فرآوری صحیح و تجارب بالای تولید کنندگان آن می باشد. فروشندگان چای در کشور ما برای کامل شدن کلکسیون و مجموعه چای های خود چای لاهیجان را در زمره لیست خود جهت فروش قرار می دهند. امروزه به لحاظ ارزش بالای چای این شهر صادرات آن نیز توانسته بسیار موفق و با ارزآوری و سود خوبی مواجه گردد.

 

فروش عمده چای لاهیجان ممتاز

 

شرکت بازرگانی درینام در زمینه فروش عمده چای لاهیجان ممتاز نیز فعالیت چشمگیری دارد و به سراسر نقاط ایران ارسال می کند .جهت اطلاع از قیمت عمده چای لاهیجان و یا ثبت خرید خود وسفارش با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید .خریدار محترم اگر قصد خرید با تناژ بالا هستید می توانید حضوری در شرکت بازرگانی درینام قرار داد خرید ببندید.

 

انواع محصولات درینام

با اننواع محصولاتی که در شرکت بازرگانی درینام به فروش می رسد بیشتر اشنا شوید:

  1. انواع پسته وفراورده های ان
  2. انواع بادام وفراورده های ان
  3. انواع بادام زمینی و فراورده های ان
  4. انواع خرمای جنوب
  5. انواع برنج ایرانی شمالی و جنوبی 
  6. انواع کشمش
  7. انواع چای ایرانی 
  8. زعفران
  9. حبوبات

 

فواید مصرف چای

مطالعات متعدد نشان داده است که انواع چای ها می توانند سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کنند ، از التهاب جلوگیری کرده و حتی سرطان و بیماری های قلبی را دفع کنند. در حالی که برخی از نوشیدنی ها مزایای سلامتی بیشتری نسبت به دیگران دارند ، اما شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد نوشیدن منظم چای می تواند بر سلامتی شما تأثیر بگذارد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.