برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده کره بادام زمینی – شرکت درینام

فروش عمده کره بادام زمینی – شرکت درینام – تولید کننده بهترین کره بادام زمینی ارگانیک با قیمت مناسب و کیفیت عالی می باشد .

 

فروش عمده کره بادام زمینی

 

فروش عمده کره بادام زمینی - شرکت درینام

مرکز پخش کره بادام زمینی ساده کیلویی، انواع این محصولات را به صورت مستقیم و غیر مستقیم با قیمت های تولیدی به متقاضیان عرضه می کنند. این محصولات به صورت روغن های آماده با خواص فراوان برای سیستم ایمنی بدن تولید و راهی بازار خرید و فروش می شود. روغن بادام  زمینی به دلیل کیفیت بالا و  مرغوب بودن به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

کره بادام زمینی از کره های طبیعی و مقوی می باشد که خاصیت و فواید زیادی دارد مانند؛ مراقبت از پوست، بهبود استخوان ها و مبارزه با سرطان. پوست بادام زمینی نیز منبع پروتئین است که برای استخوان ها مفید است، از پودر بادام زمینی نیز در تهیه انوع غذا نیز استفاده می شود.

از خاصیت های مهم کره بادام زمینی لاغری می باشد. مصرف منظم این کره باعث لاغری بدن می شود و این کره به دلیل سنگین بودن باعث می شود که همیشه احساس سیری کنیم و از پرخوری و خوردن غذای زیاد جلوگیری می کند و رفته رفته باعث می شود که لاغر کنیم. هضم کره بادام زمینی شیرین به آهستگی صورت می گیرد.

بنابراین کره بادام زمینی حاوی انواع مواد مغذی می باشد و یک کره پر کالری می باشد و این کالری ها به شدت در حال افزایش می باشند و افرادی می خواهند لاغر شوند باید هر روز یک وعده در روز دو قاشق غذاخوری از کره بادام زمینی استفاده کنند. کره بادام زمینی کیلویی بدون بسته بندی به صورت رو باز به فروش می روند و قیمت فروش آنها کیلویی نیز می باشد و با کیفیتی های برتر و کاملا بهداشتی به فروش می رود.

در خرید کره بادام باید به چه چیزهای دقت کنیم ؟

لازم است در زمان خرید کره بادام زمینی به طبیعی و خالص بودن آن دقت کنید تا با شکر یا مواد افزودنی دیگر ترکیب نشده باشد .همینطور امکان افزودن چربی های ترانس نیز به کره بادام زمینی وجود دارد. در کره بادام زمینی های غیر طبیعی مقداری زیادی نمک اضافه میشود که می تواند برای کسانی که بدنبال بهره بردن از فواید کره بادام هستند اثرات منفی داشته باشد.

 

 

خواص کره بادام زمینی 

  • پیشگیری از سنگ کیسه صفرا
  • کاهش کلسترول خون
  • پیشگیری از دیابت
  • پیشگیری از سرطان روده در بانوان

مواد مغذی در کره بادام زمینی

کره بادام زمینی سرشار از پتاسیم ، منیزیم ، فسفر  و ویتامین های B3,B6,B5  میباشد. کره بادام زمینی خالص  حاوی ۸۵ درصد چربی غیر اشباع یا چربی خوب و حاوی ۱۵ درصد چربی اشباع شده یا چربی بد است که نسبت به ۸۵ درصد چربی خوب خیلی ناچیز است . صد گرم کره بادام زمینی حاوی ۵۸۸ کالری انرژی است .

کره بادام زمینی بهترین انتخاب برای مادارنی که کودکان کم اشتها دارند 

کره بادام زمینی یک صبحانه عالی برای کودکان کم غذا است  بچه های که در حال رشد هستند نیاز به مصرف غذاهای با پروتیئن و انرژی بالا هستند .کره بادام زمینی بدلیل داشتن کالری و انرژی بالا در هر وعده از مصرف به مقدار کم می تواند انرژی مورد نیاز بدن کودک را تامین کند.

کره بادام زمینی یک مکمل عالی برای ورزشکاران است

در صورتی که کره بادام زمینی خالص و بدون افزودنی باشد می تواند به ورزشکاران در افزایش حجم عضلات کمک کند و همینطور میتواندبعنوان  یکی از غذاهای مفید برای بعد و قبل از تمرینهای ورزشی استفاده شود.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.