برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش عمده کشمش طلایی اعلا – شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده کشمش طلایی اعلا – شرکت بازرگانی درینام – کشمش همان انگور خشک شده است که جزء خشکبار می باشد. ایرانیان در آجیل نیز استفاده میکنند. کشمش از ۲۰۰۰ سال پیش در ایران و مصر کشت و تولید شده بود کشمش سرشار از آهن کلسیم و پتاسیم و ویتامین های گروه B می باشد و همچنین خاصیت انتی اکسیدانی نیز دارد.


کشمش طلایی چیست


کشمش طلایی از پرطرفدار ترین نوع کشمش در ایران و کشور های خاورمیانه و اوروپاییست، کشمش ملایر ایران در دنیا زبانزد ندارد و بیشترین درصد صادرات ایران را به خود اختصاص داده است. این نوع کشمش به دلیل رنگ زرد چشم نوازی دارد به آن کشمش طلایی می گویند که در شهر های مختلف به روش های گوناگونی آن را با رنگ زرد طلایی در می آورند.


در ملایر بناب و ملکان انگور هارا به بارگذه آویزان کرده و زیر آن گوگرد می سوزانند تا انگور ها زرد رنگ شوند، کشمش شهر های ملایر بناب کاشمر تاکستان و قزوین از کشمش های نعروف صادراتی می باشند، شرکت درینام با حذف واسطه ها کشمش در جه یک را تولید میکند به دست شما می رساند.


شما می توانید جهت اصلاع از قیمت و گرفتن مشاوره با ما در تماس باشید

کشمش طلایی در آجیل در تزیین شیرینی جات و حتی در پخت و پز نیز مورد استفاده است که اکثرا به صورت سنتی نیز استفاده می شود، این محصول تا کنون به کشورهای قبرس عراق کویت اسپانیا آلمان فرانسه و هند صادرات شده است، صادرات این محصول سبب شده تا به کشور به مقدار فراوانی ارز وار شود ولی باز جای پیشرفت بیش تری نیز دارد که دولت مردان باید همکاری های لازم را انجام دهند
ایران سومین کشور صادر کننده کشمش در دنیاست که در رتبه اول کشمش طلایی و رتبه دوم کشمش سلطانی را صادر می کند.

 

شما می توانید جهت اصلاع از قیمت و گرفتن مشاوره با ما در تماس باشید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.