برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش مستقیم بادام مامایی سامان

فروش بادام مامایی – بادام مامایی یکی از ارقام بی نظیر بادام ایرانی می باشد، که در حاشیه زاینده رود کشت و تولید می شود و ما تولید کننده بادام مامایی در ایران هستیم. بادام مامایی از لحاظ ارزآوری رقابت تنگاتنگی با سایر محصولات خشکبار مانند پسته و گردو دارد.

در سال ۹۸ شاهد آن بودیم که بادام مامایی رقابت بسیار نزدیکی با نرخ روز نفت داشت

فروش مستقیم مغز بادام مامایی

دورینام - بادام مامایی

بادام مامایی با توجه به ارزش بالایی که دارد، جز پر سود ترین نوع بادام کشور می باشد، که تاجران و بازرگانان هندی در این معاملات سودهای کلانی را به دست می آورند. اگر بگوییم تعیین قیمت بادام مامایی ایران به دست تاجران و بازرگانان هندی می باشد اغراق نکرده‌ایم.

تولید و صادرات بادام مامایی به قطر، هند و دبی

فروش مرغوب ترین مغز بادام شیرین مامایی

صحبت را با یک سوال شروع می کنیم، با توجه به اینکه قیمت بادام مامایی یا مامرا بادام (Mamra Almonds) گران است چرا کشورهایی مثل دبی و قطر این بادام را خریداری می‌کنند؟
پاسخ سوال به شرح زیر است.
تاجران هندی بسیار زیادی در کشورهای دبی و قطر در حال سکونت و زندگی هستند، با توجه به اینکه هزینه ارسال بار از ایران به کشور قطر و دبی ارزانتر از کشور هند است، تاجران هندی همیشه در تلاش هستند تا بادام مامایی را از مرزهای ایران در کشور قطر و دبی تحویل بگیرند. این موضوع به تاجران هندی کمک می کند تا بتوانند بادام را با قیمت مناسب تری خریداری کنند.

با توجه به وجود برخی قوانین برای صادرات از کشورهای قطر و دبی به کشور هندوستان، تاجران ترجیح می‌دهند که بادام مامایی را از این دو کشور به کشور هندوستان صادرات کنند. اینگونه صرفه‌جویی بسیار مناسبی در هزینه‌ها می کنند و بادام مامایی را با قیمت ارزان تهیه، و به کشور هندوستان ارسال می نمایند. به جرات می‌توان گفت تاجران هندی بیشترین سود از این تجارت بی‌نظیر را می برند.

نقش شرکت درینام در این بازار چیست؟

ما ساختاری را ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم بادام مامایی با ارزش و با کیفیت را تولید و به صورت مستقیم به دست خریداران ایرانی و خارجی برسانیم، بادام مامایی ارزآوری بسیار خوبی برای کشور دارد و این موضوع در رونق کشور تاثیر گذار است.

ما مغز بادام مامایی را پس از بسته بندی و آماده سازی با قیمت روز به دست خریداران داخلی و خارجی می رسانیم.

یکی از مهمترین دلایلی که همیشه قیمت محصولات درینام را نسبت به سایر قیمت‌ها متفاوت کرده است، این است که ما تولید کننده مستقیم بادام مامایی، بادام سنگی، بادام محب، بادام شاهرودی، بادام ربیع  هستیم و در این بین واسطه ها وجود ندارند تا بتوانند قیمت ها را متغیر کنند.

فروشگاه مغز بادام درختی درجه یک آجیلی

به جرأت می‌توان گفت که بادام مامایی بی نظیرترین بادام تولید شده در جهان است، و فقط در کشور ما در حال تولید است، بهترین نوع بادام مامایی بادام مامایی سامان و بن می باشد چرا که این نوع بادام در حاشیه زاینده‌رود رشد می کند و ریشه های این درختان مستقیم از آب شیرین زاینده‌رود تغذیه می‌کنند و آب و هوای بسیار مناسبی که در شهرکرد سامان و بن وجود دارد تاثیر بسزایی در کیفیت این بادام دارند.

برای خرید مغز بادام مامایی و بادام مامایی با پوست با شرکت درینام تماس بگیرید. ما این محصول با ارزش را با بهترین قیمت مناسب و بی نظیر در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید به خریداران داخلی و خارجی خود عرضه نمایید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.