برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش مغز بادام مامایی صادرتی تازه شهرکرد و سامان

فروشگاه مغز بادام درختی درجه یک آجیلی

بادام مامایی – فروش مغز بادام مامایی صادرتی تازه شهرکرد و سامان – گروه باغداران و تولیدکنندگان مغز بادام مامایی شرکت دورینام آماده عرضه مغز بادام مامایی تازه شهرکرد و سامان جهت صادرات و فروش داخلی می باشند.

دورینام

از مرغوب ترین و تجاری ترین بادام های ایران، مغز بادام مامایی است، بادام مامایی کدام کاملاً ایرانی و برجسته است.
ما در مجموعه باغداران و تولیدکنندگان مغز بادام مامایی شرکت دورینام، توان بسیار بالایی در تولید ارقام مختلف از با کیفیت ترین نوع بادام مامایی را داریم.
مغز بادام مامایی، یکی از خوش طعم ترین و لذیذ ترین نوع بادام درختی تولید شده در کشور میباشد.

خصوصیات مغز بادام مامایی

بسته بندی دورینام
بادام مامایی بومی استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان شهرکرد می باشد، این بادام با توجه به اقلیم بسیار مناسب استان چهارمحال و بختیاری، این استان را تبدیل به زادگاه مادری خود کرده است.
بهترین نوع بادام مامایی، متعلق به شهرستان‌های سامان و بن می باشد، چرا که این دو شهرستان در حاشیه رودخانه زاینده رود هستند و این موضوع مهم سبب شده است تا بادام مامایی با بهترین کیفیت خود در آن مناطق رشد کند.

صادرات مغز بادام مامایی سامان

قیمت انواع بادام مامایی تازه

شرکت دورینام مغز بادام مامایی سامان و بن را به کشورهای هند، آذربایجان، اروپا، کشورهای حاشیه خلیج فارس، ترکیه، روسیه و سایر کشورها صادر می کند. نکته قابل تامل این است که، کالیفرنیا در صدر جدول تولید بادام جهان قرار دارد، اما کارشناسان تغذیه آمریکا، اذعان داشته اند بادام مامایی ایران بی‌نظیر و خواسته است.

مغز بادام مامایی ایران دارای رنگ روشن طلایی است و حالت آن ترکیب می باشد.
تنها بادامی که مغز آن کاملاً شیرین است و درصد تلخی آن صفر است فقط مغز بادام مامایی است.مغز بادام مامایی معمولاً به صورت دوقلو می باشد.

مامایی با توجه به قیمت بالایی که دارد، در داخل مصرف پایینی دارد و علت دوم آن است که ایرانیان هنوز با مغز بادام مامایی آشنا نشدند و آن را نمی شناسند.
همانگونه که میدانید مغز بادام مامایی معمولاً به صورت شور خام و در طعم های مختلف در آجیل و تنقلات مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین مغز پر ارزش در صنایع دارویی آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات بادام به ترکیه دورینام

گروه باغداران و تولیدکنندگان مغز بادام مامایی شرکت دورینام، آماده همکاری و ارائه مغز بادام مامایی به بازرگانان، تجار، و فروشندگان این محصول، به صورت تازه و یکدست و بدون واسطه می‌باشد.

هم اکنون برای خرید مغز بادام مامایی صادراتی شرکت دورینام تماس بگیرید.

کشورهای جهان که بهترین مصرف کننده و خریدار مغز بادام مامایی سامان و به نشست کشور هندوستان می باشد، فروش بادام مامایی در کشور هند از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. تنها کشور تولید کننده بادام مامایی در جهان ایران میباشد و روز به روز به تعداد متقاضیان آن افزوده می‌شود.

برای صادرات بادام مامایی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد صادرات مغز بادام مامایی ایران هستیم، چرا که بادام مامایی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.


ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.