برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش ویژه بادام مامایی اصفهان

بادام مامایی اصفهان جزو بهترین بادام های نوع خود می باشد چرا که این بادام ها کیفیتی بسیار بالا و در عین حال بسیار پر خواص می باشد، این بادام های فروش بسیار ویژه و با قیمت مناسب به بازار های اصفهان عرصه شده است اما در دیگر بازار های ایران نیز قیمتی مناسب دارد. 

فروش ویژه بادام مامایی اصفهان

خواص بادام برای مردان

خواص بادام برای مردان این بادام ها خواصی بسیار بالا دارند اما از این خواص می توان به ( تقویت اعصاب و خود مغز، به دلیل داشتن کلسترول می تواند در تنظیم سطح کلسترول موثر باشد، بهبود سلامت استخوان و مقاوم کردن آن، جلوگیری از بیماری های قلبی، تقویت دستگاه ایمنی بدن) اشاره کرد که این موارد بسیار مهم می باشند. 

از مواد معدنی و ویتامین هایی که موجود در این بادام ها می باشند می توان به ( وجود آنتی اکسیدان ها مفید، کلسترول، کلسیم، فسفر، پتاسیم، آهن، ویتامین E، منگنز، فیبر، سلنیم، روی، مس، ریبوفلاوین، نیاسین) اشاره کرد که این مواد بسیار مورد نیاز بدن هستند و باعث ایجاد خواص بسیار زیادی در این بادام ها می شوند. 

بادام مامایی شیرین جزو بادام های خوراکی می باشد که بسیار برای بدن مفید می باشد و خواص بسیار زیاد آن باعث ایجاد یک حس خوب برای شما می شود، این بادام دارایی یک روغن می باشد که تصفیه و توسط کارخانه ها بسته بندی و به بازار ها عرضه می شود، این روغن ها نیز مثل بادام های شیرین دارای خواص بی نظیری هستند. 

بادام های شیرین شیرین بر عکس بادام ای تلخ هیچ مواد مضری برای بدن ندارند و به صورت خوراکی و مالشی استفاده می شود اما روغن های بادام تلخ به دلیل داشتن مواد مضر و سمی برای بدن فقط مالشی می باشد و هیچ گونه مصرف خوراکی ندارند، این روغن به آسانی در تمام نقاط ایران یافت می شود. 

راهنمای خرید بادام مامایی اصفهان

راهنمای خرید بادام مامایی اصفهانبادام مامایی اصفهان به صورت مستقیم می توان از خود مراکز و نمایندگی های این بادام ها در اصفهان خریداری کرد اما می توان به مراکز دیگر نیز برای خرید روغن آن ها در سراسر کشور مراجعه کرد اما بهترین روش خرید مستقیم از خود نمایندگی های کارخانه می شود خریداری کنید این راه قیمتی مناسب دارد. 

بادام مامایی صادراتی جزو یکی از بهترین بادام های ایران می باشد که به تمامی کشور های خاورمیانه و آسیا فرستاده می شود چرا که ایران از نظر تنوع بادام بسیار متنوع می باشد و می تواند انواع بادام ها را به کشور های دیگر صادر کند اما مهمترین نوع بادام آن بادام مامایی می باشد که از خواص بسیار زیادی بر خوردارند است. 

صادرت مغز بادام مامایی

مجموعه دورینام همواره آماده ارائه بهترین محصولات به مشتریان، همکاران و تولید کنندگان این محصولات می باشد. راه های ارتباطی:

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.