برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش و صادرات ارقام مختلف پسته ایرانی

خرید پسته –  فروش ارقام مختلف پسته ایرانی ، شرکت پخش پسته تازه خام این محصول را به صورت عمده و کلی در سراسر کشور پخش می کند. خریداران و مشتریان می توانند برای خرید این محصول به صورت مستقیم به سایت شرکت مراجعه نمایند. با مراجعه به این سایت، امکان خرید عمده و کلی این محصول با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت برای خریداران فراهم است.

پسته های ایرانی عبارتند از: کله قوچی، اکبری، ممتاز، بادامی زرند، سفید، احمد آقایی و پسته قزوینی می‌باشند. معروف ترین پسته های تولید شده در ایران که هم در بازار داخل متقاضی زیادی دارند و هم در بازار خارجی از ارزش زیادی برخوردار هستند، کله قوچی، احمد آقای و اکبری، می باشد. کشورهای برتر تولید کننده پسته کشورهای ایران، ترکیه، آمریکا، یونان، سوریه، چین، افغانستان، تونس، اسپانیا، ایتالیا و افغانستان را می توان به عنوان در کشور برتر صادر کننده پسته جهان نامید. خرید پسته

——-

صادرات ارقام مختلف پسته ایرانی

صادرات ارقام مختلف پسته ایرانی
پسته ایرانی به دلیل کیفیت و ارزش غذایی بسیار بالایی که دارد همواره مورد استقبال مشتریان خارجی بوده است، انواع پسته های ایرانی عبارتند از کله قوچی، اکبری، ممتاز، بادامی زرند، سفید احمد آقایی و پسته قزوینی می‌باشند. معروف ترین پسته های تولید شده در ایران که هم در بازار داخل متقاضی زیادی دارند و هم در بازار خارجی از ارزش زیادی برخوردار هستند، کله قوچی، احمد آقای و اکبری، می باشد.

ما در مجموع درینام علاوه بر تولید و صادرات پسته، در راستای تکمیل اطلاعات هموطنان گرامی در خصوص انواع دسته، توضیحات کاملی را در اختیار خریداران قرار میدهیم جهت خرید پسته صادراتی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

خصوصیات و  عملکرد عالی پسته ایرانی برای ورزشکارن

به راحتی می توان تصور کرد که برای یک ورزشکار (آماتور یا حرفه ای) ، رژیم غذایی و جلسات تمرینی کلید اصلی در تعیین مهارت یا موفقیت در ورزش است. تغذیه برای یکی قطعاً بیشترین تأثیر را دارد ، اما من مطمئن هستم که متعجب خواهید شد اگر بدانید بیش از ساعاتی که آنها در آموزش خود وقت می گذارند ؛ زمان بعد از تمرین یا بازی است که بیشترین اهمیت را در طول زندگی یک ورزشکار دارد. ما از این دوره به عنوان “دوره بهبودی” یاد می کنیم – این دوره ای است که در آن ورزشکار حداکثر ثمره کار خود را به بار می آورد. این دوره ای است که در آن حداکثر رشد عضلات پس از یک جلسه طولانی در باشگاه اتفاق می افتد. این مطمئناً زمانی است که آنها می توانند برای استراحت به بدن خود بخوابند تا از نظر قدرت ، استقامت و مقاومت حداکثر سود را کسب کنند.

آیا می دانید پسته ایرانی یکی از غذاهای غنی از ملاتونین است که تاکنون ثبت شده است؟ با هماهنگی با حقایق بالا ، بررسی ها و یافته های اخیر ۱ اهمیت خواب مناسب برای ورزشکاران را برای کاهش بیماری و آسیب ، و متعاقباً بهینه سازی بهبودی و عملکرد ورزشی برجسته می کند ۳٫ در پوسته مهره به این معنی است که وقتی پسته در دوز مناسب مصرف می شود ، می تواند خواب با کیفیتی را برای ورزشکار ایجاد کند زیرا ملاتونین به عنوان هورمون خواب نیز شناخته می شود. آنچه جالب است بدانید این است که پسته ایرانی نسبت به پسته معمولی کالیفرنیا که تا حد زیادی مصرف می شود، از نظر تغذیه ای بسیار برتر است.

ممکن است استدلال شود که آجیل از نظر کالری بسیار غنی است و ورزشکاران باید مراقب آنچه می خورند باشند. به نظر می رسد این یک بحث عادلانه است، اما ما نمی توانیم مزایای مختلفی را که با مصرف آجیل، به ویژه پسته همراه است، تخفیف دهیم. علاوه بر داشتن دوز بسیار زیاد آنتی اکسیدان برای جلوگیری از آسیب بافتی، آنها در واقع سوخت و ساز بدن را تقویت می کنند، بدون اینکه بدن تقریباً ۸۰٪ کالری حاصل از پسته را مصرف کند. این را می توان با تئوری جبران رژیم غذایی توضیح داد ۴٫ این نظریه به روشنی بیان می کند که ۷۰ درصد کالری آجیل از طریق جبران رژیم غذایی از بین می رود و ۱۰ درصد از آن به عنوان چربی در مدفوع شما شسته می شود. با داشتن ۱۶۰ کالری در هر وعده ۲۸ گرم ، پسته از طریق ترکیبی از مکانیسم های جبران رژیم غذایی، عدم جذب مقداری از چربی در بدن و افزایش متابولیسم چربی سوزی، بدون هیچ گونه تأثیر منفی بر دور کمر، یک حیات نجات خواهد بود.

ما در مجموع درینام علاوه بر تولید و صادرات پسته، در راستای تکمیل اطلاعات هموطنان گرامی در خصوص انواع دسته، توضیحات کاملی را در اختیار خریداران قرار میدهیم جهت خرید پسته صادراتی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ برای خرید این محصول به صورت مستقیم به سایت شرکت مراجعه نمایند. با مراجعه به این سایت، امکان خرید عمده و کلی این محصول با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت برای خریداران فراهم است.

برای افزودن مزایای دیگر مرتبط با پسته ، فراموش نکنید که پسته یک ماده معدنی / الکترولیت حیاتی – پتاسیم را به بدن می رساند. در طی فعالیت شدید و ورزش ، به راحتی از طریق عرق از بین می رود. به جای اینکه به دنبال آن الکترولیت های مصنوعی و نوشیدنی های انرژی زا باشید ، با مقداری پسته همراه شوید تا به شما کمک کند تا این ذخایر پتاسیم را دوباره پر کنید!

چرا مصرف آجیل، لوبیا و غلات کاملاً سالم است؟ به این دلیل که همه آنها بذر هستند. به قول یکی از نویسندگان مورد علاقه من دکتر مایکل گرگر، و من نقل قول می کنم – “اگر به آن فکر کنید ، تمام چیزی که طول می کشد تا یک بلوط به یک درخت بلوط منفجر شود، آب، هوا و نور خورشید است. هر چیز دیگری در بذر موجود است ، که کل مجموعه مواد مغذی محافظتی را دارد که برای رسیدن به گیاه یا درخت لازم است. در حقیقت ، شما کل گیاه را در یک بسته بندی کوچک قرار می دهید.

ما در مجموع درینام علاوه بر تولید و صادرات پسته، در راستای تکمیل اطلاعات هموطنان گرامی در خصوص انواع دسته، توضیحات کاملی را در اختیار خریداران قرار میدهیم جهت خرید پسته صادراتی با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ برای خرید این محصول به صورت مستقیم به سایت شرکت مراجعه نمایند. با مراجعه به این سایت، امکان خرید عمده و کلی این محصول با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت برای خریداران فراهم است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.