برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش و صادرات بادام سنگی

فروشنده معتبر بادام سنگی

برای خرید، فروش و صادرات بادام سنگی با ما تماس بگیرد، ما مرکز تولید بادام سنگی ایران هستیم

——————————————————————————————————————-

بادام سنگی دارای مقدار بسیار بالایی از چربی است، اما چربی بادام سنگی از نوع غیر اشباع است! چربی غیر اشباع به چربی می‌گویند که خطر بیماری‌های قلبی را کم می‌کند.

فروش بادام سنگی چهار محال

طبق تحقیقات پزشکی انجام شده مغزهای خوراکی، قلبی کلسترول های بد بدن را دور می کند.

لازم به ذکر است بادام خواص آنتی اکسیدان بالایی دارد، یک مشت بادام سنگی بندازه یک پیاله بروکلی چای سبز آنتی اکسیدان پلی فنول به بدن انرژی می رساند.

برای خرید و صادرات بادام سنگی تماس بگیرید.

بادام سنگی سرشار از فیبر است، همچنین کمک می کند به راحتی بتواند سم زدایی کند، بادام سنگی به سیستم گوارشی کمک می کند تا بهتر حرکت کند، گوارش را پاکسازی می‌کند.

موسسه ملی سرطان، طی یک مطالعه پیچیده نشان داد، رژیم هایی که با فیبر بالا همراه هستند سبب کاهش ابتلا به سرطان روده بزرگ می‌شوند، ونیز دارای ذخایر عالی از ویتامین، فیتوکمیکال، فلاونوئیدها است، این موارد مهم کمک می کند تا سلولهای سرطانی سینه روند و در نتیجه سبب کنترل سرطان سینه می شوند.

بادام درختی

د.رینام فروش بادام سنگی

بادام درختی از بهترین و کامل ترین مواد غذایی است که مصرف آن به گروه های سنی به ویژه کودکان و سالخوردگان توصیه می شود.
لازم به ذکر است فواید بادام درختی به اندازه ای زیاد است که قدرت زیادی برای تامین سلامتی بدن دارد.

معمولا اولین غذایی که بعد از شیر مادر به کودک داده می شود شیره بادام درختی است. معمولاً بادام درختی مصرف بالایی دارد. از جمله فواید بادام ها افزایش ظرفیت مغز، طول عمر، افزایش توانایی های فکری، جلوگیری از بیماری های سرطانی و قلبی،  استحکام و سلامت دندانها و استخوانها، جلوگیری از کم خونی، افزایش سلامت و تکمیل زیبایی پوست و مو می باشد.

بادام سنگی

بادام سنگی بر اساس سختی پوستش بادام سنگی نامیده می شود چرا که دارای پوستی سخت و محکم است و به همین دلیل آن را بادام سنگی می نامند.

لازم به ذکر است مصرف بادام خام بسیار خوب است و پیشنهاد ما آن است که بادام را به صورت خام بخورید و آن را بوداده نکنید و در صورت نیاز امکان بوداده کردن بادام نیز وجود دارد.

مغز بادام بیضی شکل است و مسطح بوده که یک طرف آن نوک تیز است، مغز بادام معمولاً در درون پوسته نازک قهوه ای رنگ قرار دارد، بهترین راه برای جداسازی پوسته نازک قهوه ای رنگ بادام استفاده از آب گرم است.
با استفاده از آب گرم به راحتی می توان پوسته نازک قهوه ای رنگ بادام را جدا کرد و بادام یکدست و کاملاً سفیدی را بدست آورد.
نکته قابل توجه آن است که از تمام قسمت های درخت بادام می توان استفاده کرد از ریشه تا برگ بادام پوست قهوه ای و بادام بادام مغز بادام و تمام می توان استفاده کرد.

مجموعه دورینام بسیاری از مالک زمین های بادام است، با توجه به شرایط و امکاناتی که داشتیم تصمیم بر آن گرفتیم که بادام  را بدون واسطه و یک دست به دست مشتریان گرامی برسانیم، به همین دلیل امروزه به شکرانه الهی پس از چند سال تلاش حال یکی از معروفترین و بزرگترین تولیدکنندگان بادام ایران می باشیم.
مجموعه دورینام با شیوه‌های مختلف بادام را فرآوری می‌کند و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

صادارت بادام سنگی

صادرات بادام سبب شده که تاجران برای صادرات این محصول ارزشمند تلاش زیادی داشته باشند، ما نیز با در دست داشتن سیستم بسته بندی قدرتمند باکیفیت و مکانیزه و همچنین بررسی دقیق و توسعه بازار داخلی و خارجی سالیان سال است که از صادرکنندگان نمونه بادام ایران هستیم.

 

برای خرید انواع بادام با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.