برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته احمد آقایی سروستان با قیمت ارزان

فروش پسته احمد آقایی سروستان با قیمت ارزان و با قیمت مقرون بصرفه و با کیفیت اعلا در شرکت درینام – ما پسته احمد آقایی درجه ۱ را با بهترین قیمت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. برای خرید و سفارش با در ارتباط باشید.

برای خرید و مشاوره با شماره ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

پسته احمدآقایی ما یک میان وعده خوشمزه برای دوستداران پسته است! آجیل های بهداشتی درک خواهند کرد که این پسته های خوشمزه منبع عالی پروتئین، فیبر، چربی های سالم، ویتامین ها و مواد معدنی هستند. برخی از پسته های ما را امتحان کنید تا کیفیت و طراوت باورنکردنی آن را احساس کنید.


فواید پسته احمدآقایی برای سلامتی

 

فروش پسته احمد آقایی سروستان با قیمت ارزان


۱- هر وعده پسته احمدآقایی یک اونسی حدود ۴۹ مغز دارد. این میزان آجیل در هر وعده بیش از هر مغز دیگری است ، که به این معنی است که طعم خوشمزه مغذی خوشمزه تری برای خوردن آن است. این اندازه وعده همچنین بیش از ۱۰٪ ارزش روزانه را برای فیبرهای غذایی ، ویتامین B-6 ، تیامین ، فسفر و مس تأمین می کند.

۲- پسته یک میان وعده راضی کننده است که سرشار از فیبرغذایی است تا شما را سیر نگه دارد و از یک سیستم هضم سالم پشتیبانی کند. در یک وعده پسته احمدآقایی فیبر غذایی بیشتری نسبت به ۱/۲ فنجان کلم بروکلی یا اسفناج دریافت خواهید کرد.

۳- پسته احمدآقایی منبع فراوان آنتی اکسیدان است، که با رادیکال های آزاد آسیب رسان مبارزه می کند و ممکن است خطر ابتلا به بیماری های مرتبط با پیری زودرس را کاهش دهد.

۴- در مقایسه با یک و نیم پیمانه برنج پخته شده، یک وعده پسته احمدآقایی حتی تیامین بیشتری را بسته بندی می کند (که به آن ویتامین B1 نیز می گویند) تیامین در تبدیل غذا به انرژی نقش مهمی دارد.

۵- پسته پر از پتاسیم، پسته حتی بیش از نیمی از موز بزرگ حاوی این ماده معدنی قدرتمند است. پتاسیم یک ماده مغذی اصلی است که به ضربان قلب شما کمک می کند و ممکن است فشار خون بالا را کاهش دهد.

۶- پسته منبع عالی پروتئین است و مقدار کافی اسیدهای آمینه را تأمین می کند. یک وعده پسته را به همراه خود به سالن بدنسازی برای یک میان وعده بعد از تمرین بیاورید تا به ترمیم بافت عضلانی کمک کند.
فروش پسته احمد آقایی با قیمت مقرون بصرفه و با کیفیت اعلا در شرکت درینام – ما پسته احمد آقایی درجه ۱ را با بهترین قیمت در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. برای خرید و سفارش با در ارتباط باشید.
برای خرید و مشاوره با شماره ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.